Přejít na obsah

Po čase nefunguje internet přes wifi - TC7200


Návštěvník zbysekst

Doporučené příspěvky

Návštěvník zbysekst

Zdravím,

dostal jsem nový modem od UPC TC7200 a nový tarif a od té doby mi nejede internet přes Wifi. Mám vlastní router s wifi, Linksys WRT54 s ddwrt v režimu AP. Z UPC modemu napojeno na port "internet". Stejně jako to bylo předtím. Internet jede, dobrý, ale druhý den už nic. Připojím se na wifku, mám plný signál, dostanu IP adresu z routeru, ten má adresu na WAN portu z UPC modemu, dopingnu se na 8.8.8.8, dopingnu se na DNS UPC, ale na internet se nedostanu.

To má tenhle router TC7200 nějaké omezení? Myslel jsem si, že to dělá ten Linksys, aktivoval jsem si tedy wifi přímo v zařízení od UPC a chová se to stejně.

 

V případě, že změním wifi kanál, tak se internet rozjede, den funguje, ale druhý den zas nic. Člověk by si řekl, že je to zarušené (v okolí je hodně wifek), ale to pak nechápu, proč si dopingnu až na Google dns.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zbysekst

Není. Je ve výchozím nastavení, takže router za routerem, ale to by nemělo vadit, tuším. Ale i tak, když je jako router a vysílá na 802.11n, tak druhý den se na net nedostanu. Po kabelu ano, jak z linksysu, tak z TC7200. Wifi se chovají stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k tomu své důvody :) ale chová se to stejně

 

Hmm, tak ty důvody by mě teda zajímaly. Jaký je rozdíl mezi wifi z modemu UPC a z toho tvého routeru? :shock:

A tak holt každý jsme nějaký, proč to dělat jednoduše když to jde složitě. A tím "chová se to stejně" jsi myslel že když se připojíš na wifi modemu tak taky nefunguje? V tom případě bych reklamoval modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není. Je ve výchozím nastavení, takže router za routerem, ale to by nemělo vadit, tuším. Ale i tak, když je jako router a vysílá na 802.11n, tak druhý den se na net nedostanu. Po kabelu ano, jak z linksysu, tak z TC7200. Wifi se chovají stejně.

Router za routerem zrovna ideální není. Zkusil bych dát TC7200 do bridge a pokud se situace zlepší, pak je jasno.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...