Přejít na obsah

Nastaveni dynamicke adresy automaticky z DHCP serveru


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník patri

mam dotaz ohledne tech ipecek.mam t1000 a platim 70kc mesicne za tu PEVNOU verejnou ip.mam to hlavne kvuli hrani online her(pro evolution soccer 4),abych nemusel pouzivat hamachi,ktere prilis zpusobuje lagy.takze muj dotaz je,pokud bych zrusil tu pevnou,tak zdali je ta automaticky pridelovana ip plnohodnotna pro online hrani,abych nemusel pouzivat hamachi???to ze se sem tam zmeni pri restartu ci tak,to neva.

Pak by me zajimalo,jak je to s StrongDC++,normalne mam,ze jsem active(direct connection),tak jestli tu automaticky pridelovanou muzu mit jako active,nechci byt passive.....Predem dik lidi za pomoc a rady,bych pak nemusel platit tech 70kc zbytecne :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

hry ti taky budou fungovat stejne jako s pevnou verejnou, jenom se ti sem tam zmeni ta adresa, takze si pred kazdym spustenim hry budes muset zkontrolovat IP adresu (bud ipconfig, nebp www.cmyip.com ):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Až mi zruší tu veřejnou pevnou IP, a zůstanou mi jen dvě dynamické veřejné IP, jak často se ta dynamická IP bude měnit a za jakých podmínek? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24h platilo jen prvni tyden po spusteni dhcp, nyni je lease time od 2 do 4 hodin. Po uplynuti teto doby nedostavas novou adresu, ale dhcp klient ve tvem pocitaci si jeji platnost automaticky prodluzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Mas pravdu napsal si jen "muze se zmenit", me se zatim nezmenila od zacatku, co to spustili. Porad mam stejnou IP adresu. Vam uz se nekdy zmenila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...