Přejít na obsah

předčasné ukončení smlouvy


Návštěvník thegrid

Doporučené příspěvky

Ano jistě, proto zákon stanovuje náhradu na 20 % zbývajících paušálů. Poskytovatel za garanci odběru po nějakou dobu dává slevu, čím dřív odejdete tím větší ušlý zisk/škoda je. U UPC to funguje přesně naopak. Já tuhle konstrukci rovněž považuji čistě za ojeb toho zákona a z rozhodnutí ČTÚ jsem velmi zklamán.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten zákon s pětinou paušálu je totální pitomost od prvopočátku a nemá to v demokracii co pohledávat. Je teda jenom dobře, že se ta černoprdelnická křivárna podařila nějak zákonně ojebat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník thegrid

No co můžu čekat na UPC foru. Zastávání obcházení zákona. Jděte s tím víte kam. Právě, že žijeme v rádoby právním státě, tak by měl být prioritou dodržování zákona a ne anarchie. Jednou tu ten zákon je, tak se podle něj musí chovat všichni. Asi nerozumíte psanému slovu vy. Nebo nechápete, že zákon je nad smlouvy dvou subjektů z právního hlediska?? Ten zákon byl vytvořen kvůli jednoznačné nevýhodě v které zákazník je. Buď ber to jediný co ti tu v baráku funguje, nebo se jdi vycpat že. Tak at se jde vycpat UPC. Přeložím na jiný byt a mám to vyřešené. Jo a k UPC už nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel561
No co můžu čekat na UPC foru. Zastávání obcházení zákona. Jděte s tím víte kam. Právě, že žijeme v rádoby právním státě, tak by měl být prioritou dodržování zákona a ne anarchie. Jednou tu ten zákon je, tak se podle něj musí chovat všichni. Asi nerozumíte psanému slovu vy. Nebo nechápete, že zákon je nad smlouvy dvou subjektů z právního hlediska?? Ten zákon byl vytvořen kvůli jednoznačné nevýhodě v které zákazník je. Buď ber to jediný co ti tu v baráku funguje, nebo se jdi vycpat že. Tak at se jde vycpat UPC. Přeložím na jiný byt a mám to vyřešené. Jo a k UPC už nikdy.

 

 

 

 

 

 

Mícháte jablka a hrušky.Mobilní operátor vám neposkytuje SLEVU ale UPC ano a jak vám ostatni psali nedodržení pomínek slevy je něcu úplně jiného ale vy jste jak kafemlýnek :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co můžu čekat na UPC foru. Zastávání obcházení zákona. Jděte s tím víte kam. Právě, že žijeme v rádoby právním státě, tak by měl být prioritou dodržování zákona a ne anarchie. Jednou tu ten zákon je, tak se podle něj musí chovat všichni. Asi nerozumíte psanému slovu vy. Nebo nechápete, že zákon je nad smlouvy dvou subjektů z právního hlediska?? Ten zákon byl vytvořen kvůli jednoznačné nevýhodě v které zákazník je. Buď ber to jediný co ti tu v baráku funguje, nebo se jdi vycpat že. Tak at se jde vycpat UPC. Přeložím na jiný byt a mám to vyřešené. Jo a k UPC už nikdy.

 

Tak hodně štěstí u jiného operátora :) Nejlépe u nějakého který to nedělá pro zisk ale z charitativních důvodů :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mícháte jablka a hrušky.Mobilní operátor vám neposkytuje SLEVU ale UPC ano a jak vám ostatni psali nedodržení pomínek slevy je něcu úplně jiného ale vy jste jak kafemlýnek :D:D:D

 

Já že něco míchám? To vy děláte ze ,,slevy" službu, které se zákon netýká.

Přitom kecáte sr.ky, protože O2 samozřejmě také nabízí slevu když se člověk upíše na 2 roky. To je základní princip. Kdyby ji O2, T-mobile, či Vodafon nenabízel slevu, tak proč by se někdo měl upsat na 2 roky? Mi připadáte jak z Marťani placení UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Hagride, proste s tim nic neudelas, je to v poradku podle zakona. A je to na jednu stranu vyhodny. Kdyz zjistis behem par mesicu ze ti to nevyhovuje,tak doplatis min jak s uvazkem. A dle zakona je to proste v poradku, prosetrovali to. A ma to i svou logiku a proto je to take v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...