Přejít na obsah

Zkušenosti s DVB-C


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Zdarec. Od vcerejska mam digitalni tv od Karnevalu (Ostrava) a trosku se v tom motam. STB mi nasel presne 46 programu (zkusebni doba, takze tam jsou i HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax2 ... to pak odeberou). Obcas sice naskoci okenko aktualizace, ze se nasli nove programy (cca 6 programu), ale ty stejne nefunguji a pri dalsim vyhledavani programu uz tam nejsou. Uroven signalu mam 99% a kvalita signalu 97% - 99% (na to, ze jde antena k STB pres cely byt ok). Co me ale stve je, ze tam neni muj oblibeny Animal Planet a taky cca dalsich 19 programu z letaku. Volal jsem na modrou linku a tam rekli, ze pry je to komplet a ze na ostatni programy se musim divat pres analog, ze na STB nebudou protoze nejsou digitalne. Takze musim vypnout STB a koukat na starou telku? Cekal jsem ze zapnu STB a budu se cucet na vse, ne ze budu muset prepinat STB a telku :|

 

Puvodne jsem chtel digital tv pripojit k PC, ale to mi vubec nefunguje :( Mate tu nekdo STB pripojeny do analogove PCI TV karty v PC? Mam TV kartu Much TV analog a jedina moznost jak to pripojit je asi cinch kablem z STB do kompozitniho videovstupu na karte. Ale mam pres tohle priserny obraz - mnohem horsi nez pres obycejnou antenu. Nemate s tim nekdo zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Jedině DVB-C pc karta např: TechniSat CableStar 2 TV PCI http://technisat.mironet.cz/technisat-c ... i+dp57462/ zachová přednosti a samotnou podstatu digitální cesty signálu pro záznam na hdd počítače. Vím, že všichni víte, ale jak tu občas čtu "důmyslné" nápady s připojením digitálního STB s analog. VCR pro možnost záznamu, tak je má decentní připomínka docela na místě...

 

EDIT: pochopitelně tímto nám jen půjdou CZ stanice, které jsou v DVB-C sítí (zatím?)nekódované ale i to si myslím, že je fajn a je to svým způsobem docela alternativa k Czechlink kartě :wink: Sám ale DVB-C nemám a využívám výhod digi satelitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Co me ale stve je, ze tam neni muj oblibeny Animal Planet a taky cca dalsich 19 programu z letaku.

Ještě smutnější je, že v nabídce nejsou moje oblíbené programy CNN, BBC Prime a Cartoon Network / TCM - což mě od pořízení DVB-C od Karnevalu silně odrazuje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo u digital EXTRA jsou vsechny programy z nabidky komplet dodavane i v analogu. To znamena, ze kdyz si chce clovek pustit treba Animal Planet nebo CNN ktere na STB v digitalu nejsou, musi STB vypnout a koukat na klasickou telku. To mi prijde takove nesikovne. Jinak o zadny program neprijde. V Ostrave je akorat misto ZDF programu balik polskych programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já v tom nějakou zvláštní nešikovnost nevidím. Prostě si z digitálního programu tlačítkem na tv ovládači přepnu na program analogový. Tak, jako bych přepínal mezi analogovými programy nebo na ovládači STB mezi digitálními programy. STB kvůli toho přeci vypínat nemusím. Ostatně to tak i běžně dělám, když se koukám na digi program a nahrávám něco z analogu. Přepínám, abych zachytil začátek a konec, protože holt až na ČT a Primu nenabízí žádná televize VPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Já v tom nějakou zvláštní nešikovnost nevidím. Prostě si z digitálního programu tlačítkem na tv ovládači přepnu na program analogový.

 

A není rovnou lepší mít všechno v analogu? Navíc tak ušetříš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A není rovnou lepší mít všechno v analogu? Navíc tak ušetříš. :)

 

No ono se to všechno do analogu nevejde, analog mi nenabízí filmy na HBO a Ciinemaxu v původním znění a neušetřím, protože je to prakticky, plus mínus nějaká ta koruna, za stejnou cenu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...