Přejít na obsah

Zkušenosti s DVB-C


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Ale dobrá a to bylo jen tak trochu ohně na úvod a pak to šlo přeci dál a dál do dotazů, tak jsem nečekal, že se někdo vyloženě chytne jen prvních řádků...

Víš, ono "všichni spokojeni" je nějak moc zvláštní jev a kór u Karnevalu a zní mi to naopak jako špatné "PÍÁR" (třeba jak ty od p. Wei Hai Chu :lol: ), ale dobrá a NIC VE ZLÉM a pokud jsou všichni spokojeni, tak se snad někdo s PCI kartou najde a onu kvalitu nám všem ostatním přes požadované screenshoty patřičný bitrate PREZENTUJE. Myslím si, že zas tak moc nechci, né? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....... ale dobrá a NIC VE ZLÉM a pokud jsou všichni spokojeni, tak se snad někdo s PCI kartou najde a onu kvalitu nám všem ostatním přes požadované screenshoty patřičný bitrate PREZENTUJE. Myslím si, že zas tak moc nechci, né? :wink:

 

To chces nahrát ČT1, ČT2 nebo Primu? Chceš vědět BR jednotlivých programů či co. Nějak mi uniká souvislost.

Jak tady bylo již dříve napsáno Karneval přebírá vysílání jiných a dále ho zařazuje do svých streamů, aby co nejlépe využil jejich kapacitu. Záleží tedy na tom jaké rozlišení a jaký BR vysílají provozovatelé (HBO, ČT, Viasat, Óčko, NGC, atd.) Narozdíl od UPC neprovádějí demux a následné encodování s jiným rozlišením a BR.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Ach jo, já nechtěl nahrát nic a šlo mi jen o "obrázky" + info o BR čili názornou ukázku, jak se to dělá na jiných diskuzích, kde jaksi "je to pěkné" lidem nestačí, ale když je to asi takový problém, tak nechci už raději nic a budu v kvalitu jako ostatní (všichni) spokojení věřit. Snad to bude koukatelné... Tak a už nechám prostor pro ostatní spokojené diváky a jejich jistě mnohem důležitější otázky a starosti. Podstatné info pro mne je ale jedno a to, že signál Karneval přebírá a distribuuje v nezměněné kvalitě a to mi tu jaksi uteklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak tedy nevím,dnes mi technik přivezl set-top-box a po připojení a vložení karty jsem byl nemile překvapen,že mi funguje pouze 6 kanálů a zbytek je zakódován,včetně Novy,CT24 a dalších.Volal jsem na Karneval tam mi samozřejmě řekli,že mám špatně vloženou kartu a i přes jejich "pomoc" - jak kartu správně vložit mi jaksi nejde nic.Jsem z toho celkem rozpačitý,snad mi to jejich technik rozchodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Zkus STB hodit do továrního nastavení a poté opět vyhledat automaticky multiplexy, tentokrát se ti možná poštěstí a chytne se ti objednané.

 

Co jsem slyšel, tak se stávalo, že přístupová karta měla špatně nastavený podmíněný přístup a bylo potřeba ji ze strany Karneval přehodit na patřičné oprávnění, ale nevím, jeslti se tato situaci může ještě dnes opakovat, či je problém už vyřešen!

 

Ono nemusí být vyloučeno ani to, že by např. přístupová karta byla už ze strany Karnevalu nějak poškozená, popřípadě by bylo něco u STB.

PS: Teď před chvilkou psal uživatel fabiák ve vedlejší topicu, že měl stejný problém, bušení do infolinky pomohlo, aby problém vyřešili, tak hodně štěstí a nervů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...