Přejít na obsah

výměna modemu COMPAL řady CH7465LG


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník kecinzer

Ok, díky za info.

Ve finále to bude tak, že těch 400 Kč platit nebudu, ale zvedne se mi poplatek za pronájem modemu z 50 Kč na 70 Kč - v ceně služby to nemám, jelikož mám historický tarif ještě z roku 2001, a po té samé akční nabídky a různé kombinace balíčků.

 

Tak já bych taky spíš uvítal Apple AirPort Extreme, ale nechce se mi investovat 5000 Kč :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je vážně zajímavý. Mám vlastní modem ten Technicolor 7200 ,a budu měnit za ten COMPAL. Na UPC nikdo neví jak to bude jeden operátor řekne nebudu platit 400Kč a druhý že musím platit ty 400Kč.

 

Jak dlouho trvá ,když zapojíte nový modem COMPAL než se načte konfigurace od UPC.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Česká republika Dobrý den, Pavle. v případě zakoupení modemu není poplatek za výměnu účtován. Pokud budeme měnit stávající modem za pronájmový, bude účtována částka 399 Kč. Děkuji, David - UPC Facebook tým

To se mi líbí · Odpovědět · 15 září v 14:14

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gogin

Chci se zeptat.

Mám Cisco 3925 a chci ho vyměnit za Compal. Je napájecí a utp kabel zaměnitelný? Jde mi o to, že,mám zásuvku za vestavěnou stěnou a nechce se mi ji oddělávat. Dík gogin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Česká republika Dobrý den, Pavle. v případě zakoupení modemu není poplatek za výměnu účtován. Pokud budeme měnit stávající modem za pronájmový, bude účtována částka 399 Kč. Děkuji, David - UPC Facebook tým

To se mi líbí · Odpovědět · 15 září v 14:14

 

asi změna .Bohužel poplatek budu platit 399Kč,i když jsem měl vlastní modem odkup od UPC. No ten nový Compal žádná sláva ,první dny dobrý. Ale teď od soboty se něco změnilo YouTube se nějak seká. Rychlost je dobrá ale to první načítání stránky trvá dlouho. Týká se to všech stránek. Kdyby to věděl ,tak si vezmu asi cihlu bez poplatku.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lexx
Jojo ten poplatek souhlasí a i doba rezervace, ale dnes jsem telefonicky mluvil s technikem od UPC, jestli mi ten nový modem opravdu pokryje celý panelákový byt a on mi řekl, že to nikdo neví. Prý záleží jak je panelákový byt prošpikovaný ve zdích železem, jaké tady mám přístroje atd.

Budu tedy zvědavý na recenze, jelikož mám byt 3+1 a nyní mám super signál ve dvou místnostech. Dětský pokoj jakžtakž, kuchyň absolutně vůbec, což mě při vaření štve :roll:

Vlastní zkušenost - Compalem jsem pokryl celý panelákový být 3+1, a to v pásmu 2,4 GHz i 5GHz (5 GHz je ale dost slabé v nejvzdálenějším místě od modemu). Modem je umístěn na naprosto nevhodném místě - hned u vchodu do bytu, neboť se při rekonstrukci před 3 lety nepočítalo s kabely a nyní je velmi složité je rozvést někam doprostřed. Až mě síla signálu překvapila a přemýšlím o výměně svého Technicoloru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lexx
Jak dlouho trvá ,když zapojíte nový modem COMPAL než se načte konfigurace od UPC.

Technik říkal do 30 minut, ale ve skutečnosti to bylo tak do 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...