Přejít na obsah

HbbTV u stanic Českého rozhlasu


vvvamik

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, vvvamik napsal:

Už několik dní nefungují aplikace HbbTV u stanic Českého rozhlasu. Má někdo stejný problém?

Spolu s ukončením vysílání SD programů ČT byla ukončena distribuce programů ČRo s audioformátem mpeg1 layer2, kde byla k dispozici i HbbTV informace.

VF (UPC) si tedy streamy CRo musí vytvářet z internetových streamu a tam HbbTV opravdu není ...

 

 

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na HbbTV u stanic Českého rozhlasu
před 19 hodinami, technik napsal:

Spolu s ukončením vysílání SD programů ČT byla ukončena distribuce programů ČRo s audioformátem mpeg1 layer2, kde byla k dispozici i HbbTV informace.

VF (UPC) si tedy streamy CRo musí vytvářet z internetových streamu a tam HbbTV opravdu není ...

 

 

Díky za odpověď. Z ČRo mi napsali, že na nápravě pracují. Z vaší odpovědi usuzuji, že není v jejich silách to vyřešit. Škoda. Další mínus pro UPC. Mám ho vlastně jen kvůli sportovnímu balíčku, ale i díky té nabídce ne zrovna pro mě zajímavých sportovních přenosů, už delší dobu přemýšlím, že si vystačím s DVB-T2.

 

EDIT - 10:30

ČRo jedná s VF (UPC), jak co nejjednodušeji HbbTV znovu přidat. Vše ale záleží na VF.

  • -
  • -
  • Klasik
  • CA modul
  • ST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím, že spíše záleží spíše na ČRo, vypli zdroj signálu v mpeg1 layer2, aniž by se starali co se bude dít. A myslím, že exUPC není jediná, které to způsobilo problémy.

Co vím, tak jste jediný, který si stěžuje (ať zde na foru, tak pravděpodobně i přes ČRo....)

A klasicky, o peníze jde až v první řadě ...

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S prominutím "od stolu" se to takto povídá hezky (chtěl jsem napsat ke..á).

Když máte cca 200k+ STB, který tento formát neumí asi to přepnout nemůžete. Nelze přesně určit, kolik lidí zavolá ale i 1% může být 2000+ telefonátů. A řešíme tu naopak opravdu jednoho zákazníka, který má problém, že nemá HbbTV u ČRo  ...

A kabeloví oprátoři to řeší, stejně jako konec SD vysílání ČT ..

Nebojte, až VF začne místo půjčování prodávat STB, tak budete mluvit jinak

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...