Přejít na obsah

UPC umožní sledování pořadů 7 dní zpětně


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak to je super

Teď jsem našel v http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf Je to verze dokumentu platná od 1.7.2016.

 

Zpětné zhlédnutí TV pořadů až 7 dní do 31. 12. 2016, následně bude funkce dostupná po 30 hodin

 

Takže konec jedné skvělé funkce? Možná spíše konec jediné skvělé funkce.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník brillant

Tak jsem si dnes udělal seznam kanálů, které mi nenabízejí zpětné zhlédnutí, k mému překvapení je dost velký. Mám Komfort+ a SuperFilm. Testoval jsem v počítači, cihlu nemám.

Tady je seznam:

Telka, TV JOJ, Film Box, Film +, Cinemax 2, Film Europe HD, AXN HD, AXN White, AXN Black, Jednotka, Dvojka, TV JOJ Plus, Kino Svět, Viasat Explorer, Viasat History, National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery Showcase HD, Discovery World, ID Discovery, Crime and Investigation, Travel Chanel HD, Relax HD, Markíza, UPC Show HD, CBS Drama, Sport 5, AutoMotoSport HD, Golf Channel HD, Extreme Sports, CBS Reality, Fishing and Hunting, Nickelodeon HD, Megamax, duckTV, NoeTV, Relax TV, Mňam TV, Food Network HD, TV5 Monde, Fine Living, Fashion TV HD

všechny hudební kanály

všechny zpravodajské, kromě ČT24 a TA3

všechny regionální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nexus06

Zdravim, protoze jsem potreboval rychlejsi net, nechal jsem se ukecat od UPC na tenhle jejich neuveritelnej paskvil. Do ted jsme doma meli O2 TV a netusil jsem, ze o ni reknu jak je skvela. Proti O2 TV je UPC se svou televizi v dobe kamenne. Vubec me nenapadlo se zeptat na spoustu veci, protoze mi to prislo, zhyckany O2 TV, jako samozrejmost. Za 3 dny co mame UPC uz premyslim ze to zrusim. Samozrejme ze to neni zdaleka tak jednoduche. A kdyz ctu jejich optimisticke tiskove zpravy, chce se mi zvracet jak lzou. Protoze 99% veci, ktere oni obhajuji jak nelze kvuli nekomu, na O2 TV jdou naprosto bez problemu, takze to jsou jen kecy. Mate pretaceni programu? No jiste. Jen uz nekdo nerekl, ze to u vice nez pulky programu vubec nejde a to ani u tech ktere jsem si pridal v baliccich a doplacim za ne. Televize od UPC je fakt naprosto neskutecnej paskvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, protoze jsem potreboval rychlejsi net, nechal jsem se ukecat od UPC na tenhle jejich neuveritelnej paskvil. Do ted jsme doma meli O2 TV a netusil jsem, ze o ni reknu jak je skvela. Proti O2 TV je UPC se svou televizi v dobe kamenne. Vubec me nenapadlo se zeptat na spoustu veci, protoze mi to prislo, zhyckany O2 TV, jako samozrejmost. Za 3 dny co mame UPC uz premyslim ze to zrusim. Samozrejme ze to neni zdaleka tak jednoduche. A kdyz ctu jejich optimisticke tiskove zpravy, chce se mi zvracet jak lzou. Protoze 99% veci, ktere oni obhajuji jak nelze kvuli nekomu, na O2 TV jdou naprosto bez problemu, takze to jsou jen kecy. Mate pretaceni programu? No jiste. Jen uz nekdo nerekl, ze to u vice nez pulky programu vubec nejde a to ani u tech ktere jsem si pridal v baliccich a doplacim za ne. Televize od UPC je fakt naprosto neskutecnej paskvil.

Nahlášeno jako reklama O2

např nechápu co máš na mysli "přetáčení programu"?? abys mohl něco "přetáčet" tak to něco musíš mít nejdřív nahrané (settopbox s HDD)

asi jistě chápeš že v reálu nemůžeš nic přetáčet, to by sis taky mohl přetočit svůj život třeba o rok dopředu a to ještě nikdo nedokázal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nexus06

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv, 22.9.2016, 08:35

Nahlášeno jako reklama O2

 

Omlouvam se vsem, tohle bude ponekud delsi odpoved

 

Si nahlasuj co chces, Bohuzel je to pravda a s O2 nemam nic spolecneho. U nas v baraku udelali rozvody UPC a zacali ho nabizet. Protoze mam 3 deti a ty pomalu rostou, zjistil jsem ze mi rychlost internetu od O2 prestava stacit,protoze kdyz deti zacnou hrat nejake hry na netu, do toho skypuji s kamarady a jeste jsou do toho schopne streamovat, net se pomalu zastavi a ja nejsem schopen pracovat. 20MB co nabizi O2 je proste malo i kdyz do ted mi bohate stacilo. Takze kdyz prisli, zacal jsem se ptat a moc se mi libila moznost mit 200mb net a rozdil v cene neni zase tak velky. Jenze jsem se evidentne nezeptal dost. Takze pokud chces konkretne co me tak vytocilo, tak klidne.

 

1. O2 TV jede proste po klasickem sitovem kabelu. Ok, musel jsem po byte roztahat sitove kabely pro 2 televize. Ptam se zastupce UPC, jak je to rozvedene? Koaxialem. Uh, ja mam vsude sitove kabely a switche gigabitove co s tim. No to bohuzel nejde a musite natahat koaxial. Takze sitovy kabel je mi k nicemu? Ano, to klidne zruste. Grrrr, takze jsem vytahal sitove kabely z list, abych na jejich misto dal koaxial. Jake bylo me prekvapeni, kdyz jsem zjistil, ze abych mohl vyuzivat sluzeb UPC na settpoxech, musim mit i sitovy kabel, ktery jsem zrusil. Pokouseli se o me mrakoty. Zadny sitovy kabel, zadne pretaceni (vcetne zpetneho zhlednuti) a dalsi sluzby se nekonaji. Takze jsem zase dve hodiny tahal sitovy kabel zpet. Neobtezoval se mi o tom rict ani prodejce a ani technik co to tu zapojoval. Kdyz pominu, ze technik prohlasil, ze koaxial do zadnych list davat nebude (mych list pridelanych na stene v barvach pokoju), protoze to je nadstandartni sluzba a to on delat nebude. A ja jsem je na to upozornoval v objednavce a rekl mu at si to sbali a vypadne, protoze bud to bude v listach a nebo to nebude vubec. Vytahli jsme objednavku, kde to bylo vyslovne uvedeno jako podminka. Proto jsem vyndaval sitove kabely predem, aby se tam vesel koaxial. Pak jsem k nemu zase rval i sitovy kabek, ktery udajne nepotrebuji a uplne zbytecne jsem ho vyndaval.

 

2. Ja se divam v podstate jen na dokumenty, Explorery, Viasaty, National Geografic.... O2TV je ma v druhem balicku ktery jsem mel. UPC je tam nema, jen v maximu. Zvlastni politika, ale budiz. Kazda firma to ma jinak. Lze to dokoupit za 99,- jako dalsi balicek. Takze jsem si to objednal. Prvni sok, nelze se divat 7 dni zpet, musite pockat a lze se divat az od aktivace. Neprijemne, ale vydrzime to. Deti si chteli neco pretocit, musite pockat. UPC to ma jinak. OK. A tati jak se tady nahrava? No tady se nenahrava, to neumeji. O2TV nahrava porad nekam na server k sobe a po case to smaze. Super sluzba. U UPC si bez koupit disk a nahrej si to sam. WOW. Hele decka ja vam to stahnu nekde z netu, proste se to ted zmenilo a musim to jeste doresit. Ja chci Spongeboba pred spanim. Hmm, pockej, ja ti pustim O2TV, tam to neni problem vratit. Jeste ze mame UPC ((((

 

3. Vecer fakt uz nastvanej a utahanej, rodina v postelich, pustim si dokumenty. Ehm ten program je nejakej divnej, co to je? Vzdyt z nej nejde poznat co vlastne davaji. Je super ze vim, ze davaji treba Sruby od mistru, ale sakra ktery dil a kterou radu? Videl jsem to a nebo ne? To je takovy problem za to dat cislo kdyz to porad opakuji a motaji do sebe v jeden den klidne tri ruzne rocniky? O2TV ma v programu napsano Sruby od mistru 2/9 a mam jasno. Takze si vlezt na net, najit program a tam si to zjistit. Hmmm, evidentne bych od UPC chtel moc. Super, to jsem nevidel, je to nova rada, pustim si to. Nepustim, tento program, ac za nej doplacim, pretacet nejde. GRRRRRR. V zapeti za mnou prijde z loznice zena, hele ja si chci pustit AXN black a nejak to nejde. Ja se na to podivam. Hmm no ono to nejde ani na Horizonu. Vis, to asi nepujde. Hmm, tak ja si pustim neco jineho. Hele vykasli se na to, shod to, pust si O2TV tam to v pohode pujde (mame android box). Dojdu do obyvaku, ok, Sruby od mistru si nepustim, takze co jinde. Super davali dokument o Das Reich, jenze pred hodinou na jinem kanale. Kupodivu ani ten si nepustim, ac je v priplatkovem balicku. A to uz zacinam videt rude teda. Vivat UPC (((

 

A jak to dopadlo? Vypnul jsem televizi s UPC, vzal si do ruky tablet a pomoci O2 TV jsem si pustil co jsem chtel. Nejakou dobu mi jeste pujde, co bude pak, cert vi, asi budu zurit. Zena se pripojila pomoci android boxu k O2TV, protoze Horizon take umoznuje zpetne sledovat ani ne pulku kanalu. Detem jsem vratil settopbox od O2TV. Puvodne jsem si myslel, ze se to treba na UPC musi dotahnout jako sluzby. Zacal jsem hledat a zistil ze nikoliv. UPC proste tyhle sluzby ma jen u par kanalu. Jen spousta prohlaseni jak to bude ( na svateho dyndy) a nebo to ci ono nejde kvuli nekomu jinemu. Svete div se, jenze ja jsem to na O2TV naprosto bezne pouzival a fungovalo to.

 

A od te doby jen zjistuju, ze UPC je plne velkohubych prohlaseni, ale skutek utekl. Zpetne prehravani (pretaceni) 7 dni, O2 TV ma nekde snad polovinu casu. Nikdy me to nezajimalo protoze to bylo dostatecne. Jenze rozdil je v tom, ze u O2TV lze pretacet uplne vse. UPC neco vybere a nadsene prohlasi jak to staci a na zbytku pracuji. Jak jsem koukal do diskuzi, zadny zazracny posun se nekona. Jejich elektronicky program je v podstate k nicemu. Je to neprehledne a spatne udelane. Ostatne jako vetsina rozhrani UPC. To co lze na O2TV na jeden klik, musi tady clovek udelat na nekolik. Menu v Menu a Podmenu, aby clovek zjistil, ze to tam stejne neni. Miliardy v podstate uplne zbytecnych nastaveni, ktere se tvari jako vylepseni. Evidentne UPC neslyselo, ze v jednoduchosti je sila. To snad vymysli nejaky sadista ne?

 

Takze trvam na tom, ze Horizon od UPC je naprosto nepovedeny a zmrseny paskvil. Ja mam proste zkusenost s O2TV, kterou jsme meli nekolik let. A pokud Navstevniku netusis co myslim pretacenim programu, je dost tezke Ti vysvetlovat neco co u UPC zazijes jen na papire. Uz velice dlouho me naprosto nezajima jaky je TV program. Proste jsem prisel domu, otevrel si v noci menu a podival se co kde zajimaveho davali. A pokud me to zajimalo, proste jsem si to pustil. A v klidu jsem si svuj oblibeny porad pretocil, klidne tam, zpet, kolikrat jsem chtel jeden kousek. A i kdyz jsem neco pri tom delal, zaujalo me to, tak jsem si to stopnul, vratil, prejel reklamy zrychlene. Uz roky jsem u nas doma neslysel, ja ted nemuzu, protoze davaji .... pust si to pozdeji. A i kdyz se to tobe zda jako pitomost, me se to zdalo take. Ale je to neuveritelne navykove a pohodlne, clovek si na to zvykne sakra rychle. A zadny disk k tomu u O2TV nepotrebujes. Je to naprosto standartni sluzba, takze ano, ma chyba je, ze jsem si myslel, ze kdyz UPC papirove slibuje to same, realita se diametralne lidi a jsou to jen kecy. A nezajima me jako uzivatele, ze UPC a O2TV pouzivaji pro prenos jine technologie. Ja jsem uzivatel. Me zajima pouze to, ze to co slibuji proste nefunguje a nebo jen ve velice omezene mire. Kdyby pri podpisu rekli, muzete se zpetne divat, ale jen na par kanalech, tak bych to bud akceptoval a nebo take ne. Ale pokud inzeruji sluzbu zpetneho prehravani 7dni v tydnu a neni to pravda, je to minimlane podvod a reci o tom, ze nekde v nejakem menu, podmenu smlouvy to prece neni omluva.

 

Interaktivní televize Horizon Užívejte si nejlepší výkony až 7 dní zpětně (zkopirovano z webu UPC) - ani omylem

 

Takze se omlouvam za sakra dlouhou odpoved, cist to nemusite, ale ja jsem z UPC Horizon vic nez rozcarovanej. Je to proste paskvil a fakt se nemuzu zbavit pocitu, ze jsem si mel u O2 proste navysit net ma 40mb a usetrit si spoustu zbytecnych starosti,problemu a nejspis by to stacilo. Net je u UPC fakt super i kdyz 200mb nema ani omylem. Dostanu se na kabelu sotva na polovinu, ale i to je obrovsky posun pro me. Jen teda ta televize je navrat do doby kamenne (((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...