Přejít na obsah

UPC umožní sledování pořadů 7 dní zpětně


Pavel m

Doporučené příspěvky

Delší odpověď rozhodně nevadí :)

 

ad1) Jasná chyba prodejce. Tam to bohužel jinak nazvat nelze.

ad2) Jak píšete, každý má ty balíčky nastavené jinak. AXN Black a AXN White se budou přesouvat do nabídky Komfort. Doporučuji tento dokument, kde máte seznam kanálů, kde jsou a zda je u nich zpětné shlédnutí - http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

Ke zpětnému shlédnutí - asi to bude zase nějaký právní výmysl, že se musí nejdříve odsouhlasit.

ad3) K EPG neumím poradit. Ze začátku na něj stížnosti byly. A abych řekl pravdu, na Tv nekoukám, tak ani nevím, jak to vypadá aktuálně.

 

Jinak pokud internet nedosahuje plné rychlosti (po kabelu, když nikde nic jiného neběží a máte 1Gbps síťovou kartu), kontaktujte UPC.

 

Horizon DVR box (ten velký s diskem) má teď někdy dostat nový FW a bude umět i zpětné shlédnutí (opět jen těch kanálů, co jsou v seznamu). Počkal bych, až ho nasadí, přečetl si reakce lidí tady, zavalil je dotazy a pak se rozhodl, zda ho vyměnit či nikoliv.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nexus06

Proste se to tak nakumulovalo jedno za druhym. A ano, souhlasim, ze jsem z velke casti naletel prodejci, ktery mi proste rekl jen to co se mu hodilo a "zapomnel" se zminit o tom ostatnim. Kazdopadne je to i moje chyba a to jsem ho zpovidal asi hodku a myslel si, ze jsem se fakt zeptal na vse. Coz ovsem neznamena, ze je televize od UPC dobra. Ve stavu jak je to je proste spatny polotovar. Treba to nekdy bude lepsi, ale ted rozhodne neni.

 

A k netu nevim, protoze sit mam sice gigabitovou, ale za karty v notasech ruku do ohne nedam, coz by odpovidalo polovicni dosazene rychlosti. Budu to muset zkusit na 100% gigabitovych kartach. S netem 20mb jsem to fakt resit nijak nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Když pominu základní neznalosti viz ta sarada s vymenami UTP za koax a zpět, když se přitom jedna o "kabelovou" televizi a ne internetovou "on demand" televizi, měl by jste vědět, že asi nebudete mít plnou hlavní internet konektivitu na kdovíjakem NTB či tabletu s WiFi rozhraním... Nevím jaké máte znalosti, ale asi by jste vždy před takovým zásadním rozhodnutím měl použít alespoň "přítele na telefonu". Toto je typické to cechackovske rozhodování, protože u nás přeci všichni všemu rozumíme. Nic ve zlém, ale je to docela typické... - :(

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nexus06
Když pominu základní neznalosti viz ta sarada s vymenami UTP za koax a zpět, když se přitom jedna o "kabelovou" televizi a ne internetovou "on demand" televizi, měl by jste vědět, že asi nebudete mít plnou hlavní internet konektivitu na kdovíjakem NTB či tabletu s WiFi rozhraním... Nevím jaké máte znalosti, ale asi by jste vždy před takovým zásadním rozhodnutím měl použít alespoň "přítele na telefonu". Toto je typické to cechackovske rozhodování, protože u nás přeci všichni všemu rozumíme. Nic ve zlém, ale je to docela typické... - :(

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

 

Vis, kazdy nerozumi zdaleka vsemu. Ale kdyz se zeptas prodejce a on ti da odpoved, cekal bych, ze na konkretni otazku, dostanes konkretni a neprikraslenou odpoved. Kdybych se konkretne neptal, tak se nevztekam. Ale pokud ti reknou sitovy kabel je vam u nas na nic a pak zjistis ze to neni pravda, tak ano, jsem nastvanej. Ja jsem uzivatel a nezajima me rozdil mezi kabelovou a internetovou televizi. Zajima me vysledek a ten je proste tristni. A zpetne shlednuti programu bylo na mem seznamu u TV na prvni miste. Jasne to mame a proti O2TV celych 7 dni. To zni prece super. Jenze uz k tomu chybi druha cast, pouze na 48 programech. A 90% tech programu co vas zajimaji to neumoznuji.

 

Cele to zacalo tim, ze tady nekdo tvrdil, ze delam reklamu na O2. Nedelam, ale O2TV je proste lepsi a jak toho dosahli je, pro me jako uzivatele, naprosto irelevantni. To mozna zajima tebe jako technickeho nadsence, ale z toho jsem uz davno vyrostl. Nemam na to cas a ani chut. Bud vec funguje a nebo ne. A bohuzel televize od UPC zdaleka nesplnuje to jak ji prezentuji a tvrdi. Je to paskvil. Pro pochopeni je to asi tak, jako by si sel do autosalonu a prodejce ti tvrdil, ze auto jezdi 250km rychlosti. Super, ty ho koupil a zjistil, ze 250 km rychlosti sice jezdi, ale jen v levotocivych zatackach a rovne. Doprava jezdi jen 110km rychlosti. Ale to jste si prece mel zjistit. Nase technologie, za kterou si nechame platit stejne penize, to proste neumoznuje. Dost trapne ne? Jo a takove auto fakt existuje a ma to svuj duvod, jen to normalni clovek uplne neceka.

 

A ohledne tve druhe casti. Nekde si videl, ze bych nadaval na UPC internet? Ani nemuzu, jeste jsem nemel cas se tim zabyvat, UPC mam par dni. Opravdu nepatrim mezi lidi, kteri si poridi sluzbu a nadsene na ni stravi nekolik dni a testuje, testuje a testuje. Zjistuje si sitove protokoly, hodnoty utlumu kabelu .... Na to fakt nemam chut a ani me to nezajima. Proste az na to budu mit cas, sednu si k tomu a zjistim si jak se dostanu k vysledku,ktery bych mel ocekavat. Takze pro tve info jsem dnes net a svou sit trochu poladil a vysledek na wifi pripojeni na muj notas je 5659977943.png. S tim asi dokazu zit :lol: Rychlost pripojeni na net po kabelu ani zkouset nebudu i kdyz to jsem vyresil uz take. Jen jsem od prirody linej a wifi pripojeni mi vyhovuje daleko vice. Net funguje naprosto podle mych predstav.

 

A proc to cele sem pisu? Me uz ti to bohuzel nepomuze, ja mam doma od pondeli proste UPC a nejak to budu muset prezit minimalne rok. Ale treba diky tomu nekdo nenalitne, jako jsem nalitnul ja a usetri mu to spoustu zbytecnych starosti. A bude se rozhodovat ne na zaklade kecu, ale realnych dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
jsem dnes net a svou sit trochu poladil a vysledek na wifi pripojeni na muj notas je ...viz výše
nexus06 

Příspěvky: 4

Bydliště: Praha

Internet: 200 M

Televize: Komfort

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tp s O2 tv plně podepisuji.UPC jí nesahá ani po kotníky,začnu horším obrazem,nemožností si seřadit kanály ani po roce a půl,zpětný shlédnutí jen u některých setopboxů a jen nějaké kanály atd atd.Jediný co má O2 na prd,že XXX vysílá až od 22.00 a nedá se vůbec nahrát.Jinak kvalitnější v každém směru.Ovšem UPC nemá pořádnou konkurenci,takže je jim to fuk.Jaká jiná společnost by ustála mít ten paskvil jako je cihla a mít co chce zákazník víc jak rok na háku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Tp s O2 tv plně podepisuji.UPC jí nesahá ani po kotníky,začnu horším obrazem,nemožností si seřadit kanály ani po roce a půl,zpětný shlédnutí jen u některých setopboxů a jen nějaké kanály atd atd.Jediný co má O2 na prd,že XXX vysílá až od 22.00 a nedá se vůbec nahrát.Jinak kvalitnější v každém směru.Ovšem UPC nemá pořádnou konkurenci,takže je jim to fuk.Jaká jiná společnost by ustála mít ten paskvil jako je cihla a mít co chce zákazník víc jak rok na háku.

Ty si nějakej troll? Jak můžeš říct, že UPC má horší obraz? Zpětné zhlédnutí funguje u malého stb, ale také na Androidu, iOS. Co by si víc chtěl? Windows Phone, dočkáš se, ale nechápu proč, když to má opravdu málo uživatelů a navíc Microsoft Lumie pohřbil. Seřadit kanály do oblíbených si budeš moc na cihle taky do měsíce tu máš aktualizaci. U UPC nemusíš mít STB, stačí CA modul. Stačí si kanál nahrát a spustit kdekoliv chceš, když víš jak na to :-)

 

Horizon UI na cihle má mouchy a na malém Kaonu je pomalé. Proto jsem rád, že mam doma 3 CA moduly :)

 

A EPG je sice na 7 dní, ale ty popisky a ty chyby v něm nemam slov.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší šok - všechno ve zpětném shlédnutí má viditelně horší obraz než živé vysílání :shock:
no tak,všimli jste si toho taky? Pomůže asi jen šedý zákal nebo TV do 80 cm :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...