Přejít na obsah

Modem Cisco EPC3208 z bazaru


Návštěvník michal.r

Doporučené příspěvky

Návštěvník michal.r

Zdravím,

 

Před pár dny se mi rozbil odkoupený pozáruční modem Cisco EPC3208. Zajímá mě, zda je vůbec možné připojit do mé sítě stejný modem koupený v bazaru? Jakým způsobem jsou UPC modemy vázány na konkrétní přípojku? Bude potřeba něco přenastavovat nebo stačí kontaktovat UPC?

 

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

 

ano lze, ale musí to být také odprodaný kus od UPC ČR. Pokud to bude nějaký nevrácený zapůjčený nebo od někud jinud sehnaný, UPC ho neaktivuje.

 

Před koupí doporučuji kontaktovat UPC a informovat se na MAC adresu modemu a zda se může navést pod jinou smlouvu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jakub88

Můžu se zeptat, jak se vám modem rozbil? Mám stejný, také odkoupený a dnes mi UPC zapůjčili nový modem na zkoušku kvůli výpadkům internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michal.r

Měl jsem ho od roku 2012 bez žádných větších problému. Před pár dny vyhodil v bytě pojistku a už se nerozjel, nevím čím přesně to bylo způsobeno, oprava vychází tak na tisícovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ho od roku 2012 bez žádných větších problému. Před pár dny vyhodil v bytě pojistku a už se nerozjel, nevím čím přesně to bylo způsobeno, oprava vychází tak na tisícovku.

 

Pokud máte stěstí, rozbil se pouze napájecí zdroj. Zkuste jiný (12V DC, 1A nebo více) třeba bude Vám fungovat dál.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Stim zdrojem je to mozne,sam sem mel pred cca rokem stejny problem a vyresil ho novy zdroj,staci kvalitni 12V ja daval 1,5A a modem facha dal bez problemu,hlavne se nesnazit sehnat 15V ty stoji vic nez modem a nejsou potreba ikdyzsou original k modemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michal.r

Nakonec to byl vážně jen ten zdroj. Díky moc za rady, jen pozor na konektor, ten tady není úplně standardní a musí se koupit přechodník na menší průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...