Přejít na obsah

Pozor na podovdy při jakékoliv změně využívaných služeb


Návštěvník cernoch23

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Tyhle bláboly o údajných podvodech začne psát vždycky někdo, kdo celou dobu využívá službu za nižší než ceníkovou cenu a pak si myslí, že smlouvu vypoví a operátor mu ještě přijde poblahopřát. Neuvěřitelný, jak někteří jedinci vychcaně uvažujou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal jsme že tys to udělal s tímto záměrem, ale že by to mohli lidé ostatní dělat.

A to že se stěhuješ na novou adresu tě také nezbavuje tohoto závazku, to by se tu plno lidí najednou také začalo stěhovat do nějaké zapadlé vesničky a dělali jak se moc podivují a litují že si tam smlouvu nemohu přenést a že jsou tím zklamáni že teda se musí smlouva rušit a bez doplatku.

 

ono stěhovat se podle to, jak UPC píská, taky není úplně ideální :bom:

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Kam se stěhuješ nikoho z UPC nezajímá. Jednou máš s UPC uzavřenou smlouvu, jejíž součástí je ceník a obchodní podmínky a podle toho se funguje. A pokud s tím má někdo problém, tak ho nikdo nenutí do smluvního vztahu s UPC vstupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle bláboly o údajných podvodech začne psát vždycky někdo, kdo celou dobu využívá službu za nižší než ceníkovou cenu a pak si myslí, že smlouvu vypoví a operátor mu ještě přijde poblahopřát. Neuvěřitelný, jak někteří jedinci vychcaně uvažujou :(

 

Nastavit základní ceník na vyšroubované ceny a většině klientů poskytnout "výhodnou" smlouvu je taky trošku pokřivená praxe. Řekněme vychcanost, dle tvého slovníku. Využití až zneužití lokálních podmínek. Většina klientů je běžně se službou spokojená a nemá potřebu nějakých nesmyslných výpovědí.

Jasně, počítám s tím, že by mě "bezdůvodný" odchod mohl něco stát, když už mám ty "super" bonusy. Ale jak jsem psal výše, zrovna u stěhování se cukat a požadovat doplatky se mi moc nelíbí (i když je tak smlouva postavená a mají na to plné právo). Zejména, poud jsem třeba byl dlouholetým platícím klientem. Dostat dardu kvůli vlastní blbosti budiž. Dostat dardu kvůli stěhování, to bych si případný odběr služby na novém místě (pokud by byl někdy v budoucnu k dispozici) hodně rozmýšlel. Nesnaž se nám namluvit, že naše "supervýhohodné" smlouvy vedou UPC na buben. To už by to tady dávno UPC muselo zabalit. Mnozí z nás, kteří UPC dlouhodobě sledují ví, že se zkrátka chovají obchodně a občas zbytečně tlačí na pilu. Kdyby ze strany UPC i ze strany klientů ubylo zbytečných vychcaností, považoval bych to za takový rozumný oboustranný byznys. Takhle mám spíš pocit, že je spíš klient ten, který je už předem brán na hůl. Jedna věc je neoddiskutovatelná, podpis smlouvy je klientova volba a nikdo ho k tomu netlačí.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

V první řadě - stěhování je tvoje privátní akce a UPC nebude doplácet na to, že ses zrovna rozhodl bydlet jinde. A za druhý - hodnověrnost odstěhování nelze nijak doložit, takže typicky vychcanej čecháček by všechno sváděl na stěhování, pokud by zrovna z tohoto důvodu šlo smlouvu ukončovat hned bez sankcí. A jestli je základní ceník nastavenej vysoko nebo ne, o tom se dá polemizovat. Když se kouknu na vývoj cen, tak dneska platím i podle základního ceníku míň za 100 mega, než jsem kdysi platit za rychlost 10x míň. Přičemž ceny stoupají prakticky u všech služeb a komodit na trhu, takže internet je v tomto bílou vránou v pozitivním slova smyslu. Na to by se nemělo zapomínat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
Mohl jste platit o 300 Kč měsíčně víc, ale odejít kdykoliv :(
To není výhodné, po uplynutí 1 roku to vyjde dráž než doplácet slevu, která je maximálně rok zpět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, že sleva na kombo je fixní 300 Kč, tak záleží na tarifu, u 100 + klasik pak sleva vychází na 37 %, u 300 + komplet jen 18 %. Každopádně sleva se z logiky věci vždycky vyplatí, v nejhorším ji při nedodržení věrnostního období vrátím, navíc se může stát, že se vyplatí zaplatit zbývající paušály.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...