Přejít na obsah

Testování firmwaru: HD DVR Mediabox


Pepe

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

Tak jsem napsal do UPC dotaz do kdy jsem měl promo a jestli ještě probíhá testování. Odpověděli mi že tříměsíční promo mi skončilo 25.2.16 a víc nic.

A zase mi jede plná nabídka, takže testování asi ještě probíhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Právě jsem obdržel tento email a zajímá mě, zda se to bude také týkat Baby Kaonu

 

Vážení testeři,

po delší odmlce bude brzy připraven upgrade Vašeho Horizon boxu na novější verzi software a grafického rozhraní.

Nová verze nebude ještě obsahovat žádné vizuální změny, avšak stabilita boxu by měla být opět o značný kus vylepšena.

K upgrade by mělo dojít závěrem března, o události Vás budu ještě předem včas informovat

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netyka se to Kaonu HD,jen HD PVR Mediaboxu a v tomto upgrade ma konecne byt,mimo jine drobnosti serazeni oblibenych kanalu,jak si preje divak a u EPG,pak take konecne zobrazovani pouze tech stanic,ktere budeme mit dane a serazene v oblibenych.Tak doufejme ze to tak konecne bude.Jirka Tester

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Ahoj,

Také jsem to včera obdržel, ale osobně si myslím, že mnohem důležitější je debugovaní routeru než uživatelský komfort. Přeci jenom router je to, co Vám zabezpečuje data v domácnosti od hrozeb z internetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Jirka007: Četl jsi ten mail? Jasně tam píše bez vizuálních změn, aktualizace je zaměřena na stabilitu boxu. Tak je jasné, že žádné viditelné změny nebudou (řazení, zobrazování....) Takhle šíříš dezinformace a pak tady bude zase plno nářků "oni nic nezměnili, ať si ten box strčí někam, zase aktualizace o ničem....."

Prosím čtěte texty a nedomýšlejte si do textů něco co tam není a už vůbec své vymyšleniny nešiřte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl a vim dobre co pisu,email jsem dostaL,testr jsem,zadne dezinformace tu nesirim,mozna Vy ano.Pokud pisete vymysly,tak je nesirte!Moje informace nevychazi jen z emailu ale primo od techniku a take od Davida z FB.Nic jsem si nedomyslel,tak budte tak laskav a nepoucujte me,co mam psat a co ne.Doufam ze jsem Vam to pane Murder napsal jasne a prestanete se plest,do toho co sem pisu,protoze Vy rozhodne nemate informace ktere jsem obdrzel.Krasny den.Jirka z Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...