Přejít na obsah

Testování firmwaru: HD DVR Mediabox


Pepe

Doporučené příspěvky

Tak pardon, o jedno (obecné) vlákno vedle. Ale furt se to vztahuje k tomuhle produktu ("cihle") a pokud vím, "cihla" je dostupná mnohem déle než 14 dní - ta už je venku měsíce. Nebo to je snad jiný box? 14 dní běží tedy potom asi (nový) fw, to pak ano. A výkřik možná zde, ale celkově ani ne. Od začátku jsou s cihlou problémy a teprve teď se dostává do fáze použitelnosti, přestože UPC slibovalo vše pečlivě otestovat a místo toho (tradičně jak to v dnešní době chodí) za UPC testujou klienti...

 

Jinak nápad a zpracování tématu OK.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

A s kterým settopboxem, který dalo UPC do používání, nebyly potíže? Možná s prvním Handanem CV5000, ale ten toho moc neuměl. Pak už s každým dalším. Ano, i cihla má problémy, ale když je porovnám s Handanem 6000, malým i velkým Kaonem, tak mi z toho vychází cihla nejlépe. To, že (zatím) neumí řadit programy podle přání uživatele, je sice možná pro někoho nepříjemné, ale jen o tom to není.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník lada-vir

Testování probíhá a smysl sem to dávat má stejný jako dávat ho na hlavní nádraží. Toto není forum UPC, ale diskuzní forum ne jen pro klienty UPC.

Ty co testují měmli na to určené forum + případně mohou volat na UPC. Stejně tak i ostatní klienti mohou napsat dotaz na UPC nebo zavolat na KC případně se obrátit na FB atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Testování probíhá a smysl sem to dávat má stejný jako dávat ho na hlavní nádraží.

Samozřejmě, že pro hlášení chyb by se měly využívat především oficiální komunikační kanály UPC. Na druhou stranu napsat, že dávat náměty na opravy chyb sem má stejný smysl jako to dávat na hlavní nádraží není pravda, ale nesmyslný hloupý blábol. Jednak zdejší fórum funguje i jako sdílení zkušeností a zpětná vazba mezi samotnými zákazníky navzájem, v diskuzi se zde lze mnohdy dozvědět více než při kontaktu s neznalým operátorem, což bohužel není až zřídký jev a navíc je toto fórum monitorováno i některými pracovníky UPC, kteří mají o svou práci zájem. To, že ne vždy tady reagují a odpovídají neznamená, že to nečtou. Už několikrát tady Technik nebo David z UPC FB týmu do diskuze na fóru zasáhli a většinou to vždy byly užitečné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Chápu, že nejlepší by bylo poslat náměty přímo UPC. Ale pokud UPC organizuje testování přijde mi rozumnější směřovat všechno tímto jedním kanálem na vybrané testery než to každý zvlášť posílat individuálně. Timto se doufám alespoň předejde duplicitním hlášením a zajistí vyšší priorita. Ve výsledku je to pak doufám celkově efektivnější.

 

Sám jsem ale překvapený, že po pár dnech používání vlastně ani nemám moc na co si stěžovat, čekal jsem katastrofu a přitom je to docela použitelné, jen to chce zvyk. Pár věcí co mám jsou tak zatím spíš drobnosti (tedy krome těch již dříve popsaných) a časem je dám dohromady a pošlu.

 

Je nějaký termín do kterého se plánuje testovat (a opravovat)?

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dobrý den, všem.

 

UPC Fórum pozorně sleduji a všechny příspěvky čtu. Zasahuji do fóra v případě dezinformací nebo velkých nejasností.

 

Vaše postřehy a připomínky z testování posílejte prosím oficiální cestou dle pokynů, které jste při začátku testování obdrželi. V případě, že je budete psát pouze sem se Vaše zpětná vazba nedostane na správná místa.

 

Děkuji,

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Dobrý den Davide - oceňuji že jste se již dříve "nebál" vstoupit do bouřlivých vod tohoto fóra, které je k produktům Vaší společnosti většinou dost kritické :-)

 

Já mám z minula také spíš špatné zkušenosti (Handan, Kaon) ale tentokrát to z mého pohledu vypadá nadějněji, tak uvidíme

 

Pokud nejsem tester, je možné přesto získat možnost posílání námětů oficiální cestou? Nebo mám dávat připomínky jen sem do fóra aby to případně odeslal někdo z testerů?

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...