Přejít na obsah

UPC meni cislo bankovniho uctu


tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

neustale menite cisla uctu a banky, bez jakehokoliv oznameni, uz toho zacinam mit dost, nemam cas ani chut pomalu kazdy mesic menit nastaveni prikazu, protoze zrejme neustale jednate o pro vas lepsich podminkach a ani nemate zakladni slusnost se za tuto neprijemnost a MUJ CAS omluvit. Hned po vyprseni smlouvy odchazim ke konkurenci, toto uz je posledni kapka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Mikes: Toto není oficiální forum a ucet není minimálně po 7 letech a z duvodu, ze ta banka jednnodusse v CR konnci :-D a zajímalo by me, kde jsi na to prisel, když o tom vlastně nevis :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neustale menite cisla uctu a banky, bez jakehokoliv oznameni, uz toho zacinam mit dost, nemam cas ani chut pomalu kazdy mesic menit nastaveni prikazu, protoze zrejme neustale jednate o pro vas lepsich podminkach a ani nemate zakladni slusnost se za tuto neprijemnost a MUJ CAS omluvit. Hned po vyprseni smlouvy odchazim ke konkurenci, toto uz je posledni kapka.

 

Podle mě má UPC nějakou chybu v databázi adres, podle tohohle UPC tam není Vám vůbec dostupná:

ustavni91_7.png.322830f7ffb01dc8ae207ae269c7f763.png

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neustale menite cisla uctu a banky, bez jakehokoliv oznameni, uz toho zacinam mit dost, nemam cas ani chut pomalu kazdy mesic menit nastaveni prikazu, protoze zrejme neustale jednate o pro vas lepsich podminkach a ani nemate zakladni slusnost se za tuto neprijemnost a MUJ CAS omluvit. Hned po vyprseni smlouvy odchazim ke konkurenci, toto uz je posledni kapka.

Oznámení bylo na faktuře. To, že si je nečtete, je Váš problém, nikoliv UPC. UPC tentokrát mění číslo BÚ z donucení a není to rozhodně každý měsíc či vícekrát do roka jak se snažíte tvrdit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo
neustale menite cisla uctu a banky, bez jakehokoliv oznameni, uz toho zacinam mit dost, nemam cas ani chut pomalu kazdy mesic menit nastaveni prikazu, protoze zrejme neustale jednate o pro vas lepsich podminkach a ani nemate zakladni slusnost se za tuto neprijemnost a MUJ CAS omluvit. Hned po vyprseni smlouvy odchazim ke konkurenci, toto uz je posledni kapka.

 

nevím jak komu ale mě oznámení o změně přišlo emailem bylo i ve vyučtování viditelně označeno a i v moje upc bylo oznámení o změně

a zde na foru byla informace od 2.10.1015 ..takže pochybuji že by o tom nikdo nevěděl , spíše vaše výmluva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem u UPC od roku 2007, změna účtu byla za tu dobu dvakrát, ta druhá teď vynucená ukončením činnosti banky, navíc se číslo mění zpět na to původní, tedy za tu dobu byly pouze dva účty. Informací bylo víc než dost, kromě infa na faktuře i samostatný email. Troll mikes si to tu ale ale stejně už nejspíš nepřečte, takže proč já to vlastně píšu. :-)

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nevím jak kdo, ale já s tím mám do dneška potíže, které se mně dosud nepodařilo vyřešit. Léta platím UPC převodem ze svého účtu ERA Svolením k inkasu. ERA mně a každému svému klientu nabídla, že změnu účtu na mém Svolení k inkasu pro UPC provede sama, souhlasil jsem. Pak se pár měsíců nic nedělo, až mně UPC informovalo, že mám dluh cca 2,5 tis.

Výpisy z účtu ERA moc nekontroluji, tak to pro mne byla novinka. Taky jsem se to vlivem ustálené sviňárny UPC, že svá měsíční vyúčtování datuje 1. dnem v měsíci, do mailových schránek svých klientů je rozesílá po 15., a datum splatnosti stanovuje na 20., dozvěděl na poslední chvíli. a navíc : na Moje UPC jsem měl dluh = 0 ! 4 dny do dne splatnosti jsem proflákal běháním po městě a telefonováním. Do místně příslušné krajské pobočky Poštovní spořitelny jsem nejdřív volal, nejdřív to chtěli podrobně vysvětlit a hodně se vyptávali, pak mně řekli, abych raději přišel. Poslechl jsem, nejdřív mne sprdli, jak to, že jsem si ještě nezřídil internetbanking, že oni s tím nemohou nic dělat, snad jedině ústředí, a dala mně na ně tlf. Vrátil jsem se domů, rozložil papíry a jal se telefonovat. Než jsem se dostal na řadu, musel jsem si vyslechnout marketingové bláboly, pak jeden debilní šlágr 4x, pak jsem byl podroben kontrolním otázkám, posléze vyslechnut, dáma pravila, že se jde na to podívat (týž šlágr 3x), pak mně sdělila, že ať se domluvím s UPC, to že bude nejlepší. Na můj dotaz, když slíbili provést změnu banky UPC, proč to neudělali, vysvětlila, že ono se to nějak zaseklo ; když jsem se ptal, proč to svým klientům aspoň neoznámili, nabídla mně, že mne přepojí na kolegyni. To jsem zdvořile odmítl, sdělil jsem jí, že takové služby, kdy si klient musí hradit hovor na Help včetně marketingových nabídek a debilních šlágrů, jsem ještě nezažil, že jsem jim vděčen za to, že si hovor nahrávají, a že jim tímto sděluji, že uznávám jejich doporučení, abych si zařídil internetbanking, že to jdu hned udělat, ale u jiné banky. (Prokecal jsem přes stovku - zvolil jsem mobil s předplacenou kartou, protože umí i nahrávat.)

Pak jsem se zkoušel dovolat do UPC, bylo to zadarmo, ale nanic - ani po půl hodině mne nepřepojili k poraděnkovi. Pak jsem zjistil, že UPC se se mnou ještě pořád nechce na Skype bavit, ačkoliv jsem o to požádal už před pár lety a každý státní svátek žádost obnovuji. Pocit bzmocnosti mne zlomil, zajel jsem znovu do banky, zaplatil těch 2,5 tis. z karty, hodil to za hlavu a jel se vybrečet kamarádům do hospody.

UPC je velmi nesolidní firma, dávno bych od ní přešel, ale nemám ke komu. V naší lokalitě vyhnily tlf. kabely, když poslední klient zrušil pevnou linku, bydlím v přízemí, kolem dokola stromy a paneláky, takže družicová komunikace téměř nulová. Hledal jsem na vhodné straně paneláku někoho pro vytvoření soukromé bezdrát. linky, ale lidi se toho bojí.

Stav : Na Moje UPC mám aktuální dluh stále =0 Kč, UPC mne ještě neodpojilo, nikdo mně neumí poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...