Přejít na obsah

Logické nastavení FUP


Návštěvník Kema

Doporučené příspěvky

Dnes jsem se stavil podivat do prodejny omko.cz na stankove a cumel jsem zatocena fronta duchodcu brala digitalni!!! prijimace DVBT tempem 5minut kousek, asi je uz kabelovky s neustalym zdrazovanim zakladni nabidky totalne serou:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO Karneval vsadil na jinou kartu nez UPC.....ani jedna kabelovka nemuze narychlo bez pripravy zrychlit a zvednout FUP....UPC zrychlilo a zvedlo limity pro ty drazsi tarify, ktere ma logicke mene lidi a na zatizeni site se to tolik neprojevi, protoze nejvice zakazniku je na nejlevnejsich tarifech...

 

Karneval naproti tomu, zrychlil uplne vse, ale FUP necha stejny, protoze ADSL ma limity zcela srovnatelne, a hodne lidi se rozhoduje podle rychlosti a ceny, cimz se Karneval ADSL vyrovna a lehce predci....verim tomu, ze budou investovat do robustnosti site, a FUP zvednou behem roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no videl jsem nabidky adsl bez poplatku za linku s pevnou IP a s neomezenymi daty, ted cekam jestli se mi ozvou a potvrdi svoji reklamu a zacnu zvazovat, nevim jak vas ale s televizi mne karneval prichazi na hezkych 20litriku rocne. Televizi u nas uz jde nahradit digitalnim vysilanim (cesky zaklad zdarma) a pripadne nejaky ten satelit pro oziveni, myslim si, ze maj problem ktery se bude prohlubovat a meli by reagovat, jinaki s urovni netu spokojen, mame ho tri roky (60 000:-), opravdu si myslite, ze jsou to primerene naklady, dle mne je tam urcite prostor pro zlepseni sluzeb a zvyseni fupu rekneme o 50 procent je realne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval naproti tomu, zrychlil uplne vse, ale FUP necha stejny, protoze ADSL ma limity zcela srovnatelne, a hodne lidi se rozhoduje podle rychlosti a ceny, cimz se Karneval ADSL vyrovna a lehce predci....verim tomu, ze budou investovat do robustnosti site, a FUP zvednou behem roku...

 

Mas pravdu, marketingova oddeleni chteji aby se lide rozhodovali pouze podle ceny a podle papirove DOWN rychlosti. Pripomina to souboje o "Gigahertzy" u procesoru, kdy TESCO prodavalo priserne sunky s 10G diskem, 128M pameti, integrovanou grafikou, s celeronem na 2GHz :) Nastesti lidi nejsou uplne pitomi- ti kteri vedi vedi, a ti co nevedi se obvykle dokazou zeptat, takze pote co se lidi poucili podobne nesmyslne nabidky zmizely. Ja jsem optimista, myslim si ze podobny pristup Karnevalu neprojde. Rozhodne ne dlouhodobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Karneval naproti tomu, zrychlil uplne vse, ale FUP necha stejny, protoze ADSL ma limity zcela srovnatelne, a hodne lidi se rozhoduje podle rychlosti a ceny, cimz se Karneval ADSL vyrovna a lehce predci....

To mozna plati pri srovnani turba 250 a 1000 s adsl, ne vsak pro turbo 2000 a 4000. Proti turbu 2000 za 1090 korun je Internet Expres Extreme 512/128 bez limitu za 1070 a proti turbu 4000 za 1590 Internet Expres Extreme bezlimitnich 2048/256 za 1310 korun :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis, srovnaval jsem nove rychlosti, i kdyz jeste neoznamene...;)

 

co se tyce bezlimitniho tarifu, tam vyhrava adsl, jenomze to zajima jen nektere, vetsinou z pohledu poskytovatele problemove, klienty...takze je mozne ze nad nimi karneval mavne rukou...

 

ad "papirove down rychlosti" - jelikoz si Karneval dosud zakladal na "garanci" rychlosti, domnivam se, ze tez kvuli tomu nebude hybat chvili s FUPem....mozna by mohli zdvihnout limity a tim padem jet na 80% nominalni rychlosti a vsichni zakaznici by byli happy...ovsem sazim na to, ze to neudelaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové držte se. Tohle mi dneska přišlo z karnevalu jako odpověď na dotaz o FUP:

 

Vážený pane Matasi,

 

 

 

Reaguji na Váš emailový dotaz ze dne 07.02.2006.

 

 

 

Naše společnost skutečně připravuje podstatné navýšení rychlostí poskytovaného internetu.Pochopitelně dojde i k navýšení tzv. FUP, tedy limitů přenesených dat.Změna je plánována na nejbližší dny.

 

 

 

Konkrétní nabídka bohužel ještě není k dispozici.Informace budou zveřejněny na webové stránce www.karneval.cz ,resp.je můžete získat na modré lince 844 111 116.

 

Je to tam!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pepek: pokud to neni fake, tak good news :lol:

 

Nee, prisaham ze to neni Fake. Psal jsem jim myslim v pondeli vecer a dneska prisla odpoved. Holt je konkurence donutila s tim neco udelat a na posledni chvili se rozhodli zvysit i FUP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

pepek: ne ze bych ti neveril, muzes sem prosim pastnout original message, ale prosim s hlavickou mailu (e-mail HEADER) (v Outlooku napr. Message Options - Internet Headers). :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...