Přejít na obsah

Logické nastavení FUP


Návštěvník Kema

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Tak jsem vážně zvědavý jak to všechno nakonec s tím FUP a s rychlostí netu vlastně dopadne.

Pokud Karneval zachová logiku FUP jako doposud, tak očekávám že by to mělo vypadat následovně:

 

T250 (Speedtest 700/100) FUP 7/7 GB

T1000 (Speedtest 3000/300) FUP 30/30 GB

T2000 (Speedtest 5000/500) FUP 50/50 GB

T4000 (Speedtest 10000/500) FUP 100/100 GB

 

No je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Proč ty pochybnosti? Je fakt, že by to byl dost velkej skok (mám T2000 a přejít ze 20 GB na 50 GB by byl vážně šok), ale třeba se nad námi v Karnevalu slitujou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No, tak treba proto, ze jeste ani nevime, jak rychle to ve skutecnosti po tom zrychleni pojede, ze jo:)

Precejen Karnevalovske oficialni zpravy mluvi o zrychleni 50-100%.

takze i kdyby to bylo tech sto, tak to mame 2/4/8 Mbit, takze "logicky" 20/40/80 GB.

Ale je to jen uvaha...ovsem podle me to, jake rychlosti testujou jeste nic nemusi znamenat:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to tak klidne muze byt...

Je to psychologicke - teprve s vyssi rychlosti si lidi uvedomi limity a zacnou jim vadit... Na dial-upu by pripadny limit treba 20GB nikoho nezajimal...

 

btw. UPC ty limity zvedlo, tak karneval snad nezustane pozadu... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Rozhodně nejsem zastánce zde častých výkřiků do tmy typu ... "pokud nebude tohle nebo tohle, tak dám výpověď a jdu na wifinu apod.", ale je pravda, že pokud Karneval nezvýší FUP, tak značně znehodnotí celý svůj produkt. Ano, samozřejmě, lze nastavit omezovače rychlosti a jet stále na své původní rychlosti, ale to potom celý ten tah se zvyšováním postrádá smysl. A to si musí uvědomit i v Karnevalu, např. u ADSL jsou již limity 8-10GB při stejných nebo i o něco vyšších rychlostech (mám T250). Bude nejlepší vyčkat na oficiální zprávy, jsem bytostně přesvědčen o tom, že limity půjdou nahoru. Pokud ne, určitě nebudu vykřikovat že přejdu jinam, ovšem pokusím se s Karnevalem rozumně domluvit na navýšení FUP alespoň na dvojnásobek stávajích hodnot. A teprve pokud by nedokázali nebo nebyli ochotni toto řešit, nebylo by zbytí podívat se po jiném poskytovateli. Protože doba jde dopředu a co bylo dobné vloni, není dobré dnes. Absolutně si nepřipouštím, že bychom se nedomluvili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, oni sice jsou pitomi, ale nejsou UPLNE pitomi.. kdyby ty limity zvednout mohli, tak by je zvedli, jenze maji saturovany pasmo na velke casti CMTSek, vyhradit dalsi televizni kanaly na data asi nemuzou, bud protoze uz zadny volny nemaji, nebo jich zastaraly hardware vic nezvlada do jednoho segmentu modulovat. To vis, sdilene medium je svine. Rozdelit segmenty na mensi se jim nechce, protoze by to znamenalo pomerne velke investice, takze zkouseji ojebat zakazniky bezcennym zvysenim rychlosti.

 

Vcera jsem na Teletextu CT cetl prohlaseni marketingoveho sefa Karnevalu (tusim se jmenuje Dusan Jelinek) a dosti mne pobavilo. Zjevne maji VELMI nahnano z 2-4x rychlejsiho ADSL, do te miry ze pousteji do medii prohlaseni typu:

 

,,ADSL neni konkurence. Kazdy kdo si misto Karnevalu poridi ADSL je blazen''

 

Nevim jestli takovy clovek skutecne je nebo neni blazen, ale zcela jiste to vypovida o tom ze marketingovy sef Karnevalu bud povazuje sve zakazniky za pologramotna politovanihodna individua neschopna sama vybrat lepsi nabidku a tudiz jim musi radit, nebo maji z "horsi" sluzby takove obavy, ze se museji uchylovat k podobnym zoufalostem. A na zaver male cviceni:

 

- Ktera sluzba je lepsi: s verejnou IP adresou, nebo s privatni adresou za NATem?

- Ktera sluzba je lepsi: s down:up ratio 4:1 nebo 10:1 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...