Přejít na obsah

Logické nastavení FUP


Návštěvník Kema

Doporučené příspěvky

Sorry, nebylo to na Teletextu, ale v nejakem clanku v sobotnich Lidovkach. Jmeno toho cloveka si nepamatuju, ty dve vety ale ano. Ja bych do ADSL taky nesel, uz aspon 4 roky nemam pevnou linku. Ale libi se mi ze ma Karneval z ADSL strach, protoze co skodi Karnevalu to prospiva lidem.

 

Jo a taky mi prislo legracni, jak (pokud?) Karneval opravdu zrychli par dnu po te, co zrychli jiny poskytovatel ktery SAMOZREJME neni konkurenci. Takze casova shoda zrychleni Karnevalu se zrychlenim ADSL je ciste, ale opravdu ciste nahodna. Jsem vazne zvedav ktery bulik tomu uveri :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo
např. u ADSL jsou již limity 8-10GB při stejných nebo i o něco vyšších rychlostech (mám T250)..

 

??? U nynejsi 512Kbps nabidky je limit 1GB, v pripade alt. operatoru 2GB... Nevim jak je to v pripade ADSL pres Telenor, ale tim se vzhledem k nic moc pokryti nezabyvam. Jako hodne dobra konkurence muze byt maximalne CRa s neomezenou nabidkou.

 

Kazda konkurence znamena neco dobryho :) Kdyby zadna nebyla, tak bysme byli radi za nejake 64Kbps :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam nejspis spatnou zpravu-dneska mi nahodou volala operatorka karnevalu a zkousela mi vnutit dalsi sluzby. kdyz sem ji ujistil, ze mi stavajici nabidka vyhovuje a ze nemam zajem, tak me to nedalo, abych se nezeptal na FUP-odpovedela mi takto "po navyseni rychlosti neplanujem zvedat objem dat" ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

To si karneval nedovoli nezvednout data a nechat se prevalcovat bezlimitnim telecim Internet Expres Extreme :wink: V horsim pripade snad dorovnaj v limitech aspon UPC :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosby

Pokud nezvednou s rychlosti i FUP, tak budou kritizovani uplne vsude, to si budte jisti... Internetove platky to rozmaznou urcite... Navic Infoline jim asi nespokojeni useri shodi :);)

 

Doufam, ze limity zvednou, to by byli dobri silenci, kdyby na 5Mbit nechali jenom 20GB. To je ta rychlost fakt na nic... Ne ze bych nejak tahal, ale stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"po navyseni rychlosti neplanujem zvedat objem dat" ... :(

 

To je jasné že zvedání objemů neplánují, vyplývá to už z toho jak to ,,nenápadně'' ignorovali v tiskové zprávě. Správně jsi se měl zeptat nikoliv na plány, ale kdy je k tomu donutí konkurence :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...