Přejít na obsah

NAT GEO WILD žádné HD???!!!


Návštěvník Veroniqua

Doporučené příspěvky

Trochu historie z FB poradny UPC

Nové programy?6. 11. 2014 9:56

Dobrý den, čeština Nickelodeonu se původně měla objevit při startu. Bohužel programová společnost nedoručuje alespoň částečnou českou verzi (jako příklad u AXN). Česká verze je přislíbena na přelomu roku. Ohledně Óčko Expres - byť stanice nemá speciální HD logo, signál vychází z HD režie a UPC má přímo na Óčku technologické zařízení. Jakmile doplníme další 2 HD programy a bude dostupná část spektra, určitě posílíme datovou kvalitu Óčka Expres ze současných 8 Mbps. Dále k TA3 - průzkumy nám dlouhodobě potvrzovaly, že české divácké publikum samozřejmě nejvíce sleduje ČT24 a dále pak anglické a německé programy CNN, BBC World a DW. A k dalším programům: o Cartoonu v tuto chvíli neuvažujeme. Program je v angličtině a pouze ve standardní kvalitě. Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD je pro nás priorita, zvažujeme ale spíše záměnu za současné SD verze. Disney HD není v ČR k dispozici, ale po startu Nicku HD předpokládáme, že česká kancelář bude na londýnské vedení více tlačit. Discovery Science HD není v ČR k dispozici, pouze pro Polsko - podobně jako Comedy Central Extra HD. Další programy České televize v HD budou dostupné v příštím roce. Záleží na České televizi. E! Entertainment máme v hledáčku. Uvidíme, jak se bude profilovat na jiných sítích. H2, prozatím neplánujeme, sledujeme profil programu a sledovanost v dalších evropských sítích. Zee TV a MBC určitě nechystáme. Přístup k arabským zprávám spíše v příštím roce zprostředkujeme přes aplikaci na nových digitálních přijímačích. Katka, UPC Facebook tým

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě tam byl jeden čerstvější....

Moje přání pro rok 2015 13. 2. 2015 17:22

........ 9) Nat Geo Wild HD, 10) Travel Channel HD, 11) History 2 HD, 12) Crime & Investigation HD, 13) AMC HD, 14) Sport 1 HD + Sport 2 HD, 15) Nativní Očko Expres HD, 16) Universal Channel HD, 17) Discovery Science HD..........

16. 2. 2015 12:50

Dobrý den, odpovědi pro Vás zjišťujeme. Alena, UPC Facebook tým

.....a už se nikdo neozval. :lol:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Pravděpodobně letos na podzim (říjen/listopad) místo SD verze v Koktejlu HD. Podle mě to přibude společně s Travelem HD, H2 HD a C&I HD. Ale nezaručuju. Momentálně řešíme CZ SD verzi NGC a její distribuci v HD.

 

Konečně někdo z UPC, takže mi laskavě vysvětlete, jak chcete kompenzovat klienty za ten neskutečný balast jménem Horizon? Řešíte kraviny typu Nat Geo, ale by jste řešili průsery, za které si necháváte platit, to ne.

 

Dále mě zajímá, jak je to s novou rychlostí od 1.9. kdy opět myslíte jen na nové zákazníky? Co my staří, kteří jsme s UPC již 11 (slovy: jedenáct) let!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Jack_6428 zde pouze (a správně) podal odpověď k diskutovanému tématu,které určitě zajímá spousta UPC zákazníků. Takže "Nasraný zákazník",nerozhoduj za jiné,co je má zajímat a přednes svůj problém ohledně Horizonu v tématu (cihla).Trošku kultury projevu by zde neuškodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně letos na podzim (říjen/listopad) místo SD verze v Koktejlu HD. Podle mě to přibude společně s Travelem HD, H2 HD a C&I HD. Ale nezaručuju. Momentálně řešíme CZ SD verzi NGC a její distribuci v HD.

 

Konečně někdo z UPC, takže mi laskavě vysvětlete, jak chcete kompenzovat klienty za ten neskutečný balast jménem Horizon? Řešíte kraviny typu Nat Geo, ale by jste řešili průsery, za které si necháváte platit, to ne.

 

Dále mě zajímá, jak je to s novou rychlostí od 1.9. kdy opět myslíte jen na nové zákazníky? Co my staří, kteří jsme s UPC již 11 (slovy: jedenáct) let!

Jack není z UPC, takže nic vysvětlovat asi nebude, kompenzovat už vůbec ne a co se týče rychlosti internetu, s tím také nepomůže. Toto je neoficiální fórum resp. Diskuzní portál o připojení k TV a internetu prostřednictvím kabelové sítě UPC, takže tady žádnou ofociální odpověď nedostanete.

A mě se třeba Horizon líbí a balastem bych ho nenazýval. A už je snad 1.9.? Jak víte, že si nebudete moci normálně změnit tarif? Tyhle výkřiky do tmy nemají moc smysl.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...