Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Tak UPC zase pobavilo. Nové tarify mají, ale modemy ne a prý budou nejdříve za měsíc :shock:

 

neverim ze by jsi mel od UPC v ČR vetsi rychlost nez je 350
tady se píše o 10 Gb/s

http://business.upc.cz/velkoobchod/datove-sluzby/

 

Myslím že 10GB Internet bude dost dráhy ale může se to dovolit jen firmy ale osobní klient to asi ne !

 

 

Ahoj, (neřeším teďka optiku), ale věřit můžeš, že toto 350/35 a o chlup více nebude problém naměřít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak je to teda s přechodem na 200/20 ? Mám teď 120/12 za stejnou cenu jako je teď těch 200/20, když tam zavolám tak mi to předělají na 200/20 nebo je to zase jenom pro nový zákazníky ? :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, jaké služby od UPC odebíráš. Pokud máš služby z nového portfolia Horizon, tak by ti měli net zrychlit automaticky. Já jsem si koncem srpna měnil služby na novější (a pro mne levnější) a net se mi zrychlil na 200/20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Ahoj, jak je to teda s přechodem na 200/20 ? Mám teď 120/12 za stejnou cenu jako je teď těch 200/20, když tam zavolám tak mi to předělají na 200/20 nebo je to zase jenom pro nový zákazníky ? :diky

 

Během věrnostního období můžeš měnit tarif dle libosti. Jediné co tě čeká je to, že od změny tarifu na jiný se ti restartuje věrnostní období na celých 12 měsíců.

Na začátku září jsem si nechal změnit tarif ze 40/4 na na 100/10, cenově se mi nic nezměnilo, jen mám od září závazek na 12 měsíců, což mě nijak netrápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY
Ahoj, jak je to teda s přechodem na 200/20 ? Mám teď 120/12 za stejnou cenu jako je teď těch 200/20, když tam zavolám tak mi to předělají na 200/20 nebo je to zase jenom pro nový zákazníky ? :diky

Jo, předělají mně to provedli do 5 dnů od telefonátu (měl jsem taky starý tarif, který nezvyšují automaticky).

 

 

A proč sis to nezměnil na 300/30, když se cenově nic nemění ?

No ze 40/4 na 100/10 mu cena nejspíš zůstane stejná, ale ze 40/4 na 300/30 to jako nepochybně už ne :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo, jak jsou přesně ty pravidla pro zrychlení internetu. Nejdřív se psalo, že se to týká pouze klientů, kteří mají smlouvu uzavřenou po 1.5.2015, pak někdo psal, že se to týká i klientů, kteří mají službu Horizon. Já mám jen internet 120+ ( je tam i TV mini, ale nevyužívám ji ). Týká se mě zrychlení, musím žádat, udělají to automaticky a bez zvýšení ceny ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš starou smlouvu i ještě s uvazkem, můžeš kdykoliv přejít na nové služby s tím, že se ti obnoví opět úvazek na 12/24 měs. Záleží, jestli je to pro tebe výhodné cenově, jestli vyšší rychlost potřebuješ, apod.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...