Přejít na obsah

Zrychlujeme internet na celé léto zdarma!


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir
Je to pěkná blbost se zvyšováním downloadu . Ti se 120 mbits to ani nepoznají. Takhle vše dát 20Mbits nebo ještě lépe 30 Mbits upload. V dnešní době cloudových služeb, se stále nedají pořádně využívat protože 12Mbits upload je prostě tragédie. Pořád mi volají jestli nechci navýšit net, já jim říkám ano ale jen upload. Prý si mám objednat 240 mbits tarif. Tak ať si to nabouchaj :evil:

 

Mě teda 20Mb upload postačuje, ale jestli si dobře pamatuji tak v ceníku byla položka připlatit si uploat booster tuším že o 4Mb tak jim zavolej a pozeptej se na to .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lada-vir, Booster nabízeli poměrně krátce, já sem si to aktivoval, měl sem 60/(6+4)a nechali mi to i po přechodu na 120, takže mám 120/16, ale v ceníku je ten booster už poměrně dlouho jako věc, která už nelze nově aktivovat, nechápu proč, myslím, že by jim to pade leckdo rád za to dal.

 

Milan V, zajímavé, já se nepamatuji, že bych kdy viděl na speedtestu rychlosti o tolik vyšší, když vezmu, že down je o 10 a up o 2 vyšší, což je právě rychlost WiFree, tak se nabízí, jestli to není navýšení o max rychlost wifree aby zákazníkovi zbylo to, co mu má zbýt.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Je to tak, pokud máte aktivní Wi-Free tak je internet rychlejší o těch 10/2 Mbps. Což ale nemusí být pokud někdo začne tuhle síť využívat.

Po uplynutí prázdnin by to mělo být tedy až 130/14 pro můj tarif.

 

Jinak musel jsem zapnout wifi na modemu, když byla vypnutá je zároveň vyplá i Wi-Free, měl jsem ji vypnutou protože na wifi mám za modemem připojený vlastní router. Takže teď mám vlastně 3 wifi signály, ten z toho modemu se dá skrýt, aby nebyl vidět, což asi udělám.

 

4509393171.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Caliber.50

To navyšování rychlosti se děje nějak postupně? Mám net 40/4 a i teď po restartu modemu pořád stejně až tedy na upl. ten je nějakej vyšší

 

4511704503.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Caliber.50

takže problém bude asi ve wifi routeru. pokud kabel zapojím na přímo, tak to jede cca 120/6. přes wifi router (který slouží jako switch) pouze 40/6. jedná se o Asus WL-520gC. Je možný že ten router 120 už nezvládne? Kontrolka LINK na UPC modemu svítí přes router žlutě a pokud to zapojím na přímo tak zeleně. Zkoušel jsem i reset modemu a routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...