Přejít na obsah

Zrychlujeme internet na celé léto zdarma!


Pavel m

Doporučené příspěvky

Ono je rozdíl mezi nabízenou rychlostí a zaručenou rychlostí, viz. ceník služeb. Třeba já mám nabízených 200/20, ale zaručených 110/11.
nový rychlosti pro domácnosti by měly bejt před upgradem sítě přinejhoršim stejný jako u starejch tarifů, u živnostníků ale uvádějí už jenom rychlosti nový

http://business.upc.cz/pdf/soho/Soho-ce ... 9-2015.pdf

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Já mám prázdniny pořád - měřeno před chvilkou, hned po restartu modemu

4695129854.png

Že by na mě zapoměli? No každopádně připomínat se jim nebudu, sice i těch 40/4 (resp. 50/6 včetně Wi-Free) co jim platím by mi stačilo, ale proč nee... :)

Tak už konečně došlo i na mě...nejdříve začal nějak vypadávat internet, po restartu jsem už ani nedostal IP adresu, ale po asi 15 minutách modem vesele zablikal jako auto v Knight Riderovi a rozjelo se to - bohužel ne na 130/8 jako dříve, ale jen 40/4. Docela se divím, že už tam není ta 10/2 rezerva navíc pro Wi-Free...ale co už. Prázdniny zkončily :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník computerboy

Tak rychlost spadla na 10/1. Nevím přesně dokdy, ale tuším, že do konce října jsem měl pořád "prázdniny od UPC", tzv. 130/8.

Má někdo ještě prázdninovou rychlost?

Tajně jsem doufal, že UPC už tu rychlost ponechá a nebo alespoň zavede nějaký kompromis(třeba 40Mbit), ale bohužel zatím ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi , já teda nevím , mám FIBER POWER 5M+ za 258,- vc. modemu a porad me to bezi cca 60M/6M (naprimo modem-NB). Myslim ze touto rychlosti to bezi uz od leta co byla ta akce ... a restart modemu probehl naposled minuly tyden , bo byl vypadek elektriky...Tak nevim, jestli me UPC odmenilo ? Ale za tu cenu OK... :)

Lokalita Brno Lisen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Tak to máš hodně dobrý. No, mě to právě taky donedávna běželo dokonce 130/8, ale teď už to zařízli.

 

Docela by mi zajímalo podle jakých(jestli tedy vůbec nějakých) kritérií se rozhodují komu tu zvýšenou rychlost nechají a komu ne. Platby platím včas, jsem u nich už spoustu let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Předpokládal bych, že to jde udělat nějak plošně. Spíš mi to zavání tím, že UPC tímto tahem něco sleduje. Schválně vybrané skupině nechává vyšší rychlost a doufá, že si zvyknou a už nebudou chtít na nižší rychlost přecházet. Taky to může být test nové minimální rychlosti, která by se měla zvedat. Ale všechno to jsou jen spekulace a pravý důvod ví jen v UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Je skutečně možný, že podle datovýho provozu si UPC vytipuje klienty, u kterých je reálný, že na vyšší rychlost za vyšší prachy kývnou. A ostatně proč ne, vždyť i volný vysílání třeba HBO se dělá se stejným úmyslem, nalákat potenciální platiče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Nějakej trik v tom asi bude protože s rychlostí od konce prázdnin hýbali už v průběhu září ale pořád ji nesnížili na původní tarif (120/6 -> 60/6). Bůhví proč to tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...