Přejít na obsah

Zrychlujeme internet na celé léto zdarma!


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Ano o u uploadu se nic nepise ze je navisen, o ty 2Mb to je to naviseno jen pokut mas aktivovan WiFiFree :o) pro nej stejne tak download

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

lada-vir: nějak jsem Tě nepochopil. Wi-Free aktivované mám, takže moje rychlost by měla být tedy kolik?

 

Jinak by se údajně měl zvedat i Upload(zdroj: pcdays.cz) a to na 10% Downloadu - tedy 12Mbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Příspěvek od Slamb » ned, 2.8.2015, 20:04

 

computerboy píše:

lada-vir: nějak jsem Tě nepochopil. Wi-Free aktivované mám, takže moje rychlost by měla být tedy kolik?

 

+max10/+max2

 

 

Můžeš mi prosím hodit odkaz, kde toto ofiko najdu? Nyní mám v rámci summer akce 120/mělo by být 12, ale u mne zatím 8. -->takže v případě aktivní Wi-Free by to mělo být až 130/14 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Tu mnas odkaz na ofik stranky o zrychlovani

http://www.upc.cz/o-upc/o-spolecnosti/novinky/rok2015/rychlejsi-internet-pro-zakazniky-upc-cele-prazdniny/

 

nic se tu nepise o uploadu, tak ze pokut mas 120/10 tak bys mel mit 240/10 a pokut aktivujes wifi free tak se pripocte 10/2 tak ze celkem 250/12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Mně to nyní měří 120/ cca 8. Ten upload není dořešený.

Jinak od září mi to spadne zřejmě na 20/3 pokud UPC nebude zvyšovat rychlost i těmto nízkým tarifům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

no jestli dobre chapu tak mas tarif 5+5/1 tak ze pres prazdniny bys melo byt 120/1 jestli aktivovana WiFiFree tak 130/3, ale pocitatam ze toto by bylo moc asimetricke tak je to navedeno na 130/8 a po prazdninach jak pises 20/3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...