Přejít na obsah

nový balíček Koktejl


Pavel m

Doporučené příspěvky

Mám balíček Plus jako bonus ke Komfortu.Včera mi Film Europe HD (který běžel 10 dnů všem) vypli a nemám ani Auto-Moto Sport HD a ARTE HD.To zn.že do těchto "bonusových" Plus se přidávat nebudou?

 

kdo mám balíček PLUS jako bonus , tak ty tři bonusové programy nedostane. Ostatní co si ho platí ,tak stačí napsat na UPC a oni to pustí. Ověřeno na UPC.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem, pokud nechceš trestat svého dosavadního INETOVÉHO providera, s kterým seš naprosto spokojený a tudíž nepřejdeš k UPC inetu, tak o ty TV , nikoli INET kanály, velmi rychle zase přijdeš.

Já sice nevím, co má společného inet s televizí (ve vyspělém zahraničí tyhle vazby neexistují - stačí se mrknout na KabelDeutschland), ale u UPC sem si zvykl snad už na všechno. Zase na druhou stranu, není nad dobrý humor. :D

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu jak takovej spolek upc tady muze fungovat - a lidi to zerou a zerou - kazdej mesic 50 milionu pokuta a to je ještě malo - opet klamava reklama - Horizon Go. Máte tak jedinečnou šanci užít si své oblíbené programy,

ať jste kdekoli. Pindy a Pindy - uz vidim jak v Hongkongu koukam na české zprávy které me bezi na sluzbe ulhaného upc

 

Mám obavu, že omezení funkčnosti pouze na ČR si vymínili jednotliví programeři, protože mají práva pouze na ČR. Takže pouze na adresách z ČR.

 

Myslím, že ale není problém to obejít pomocí proxi nebo VPN

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Filipes sice plamenně zkritizoval UPC, ale bohužel žádnou lepší alternativu už nabídnout neráčil. Takže výkřik do tmy, nic jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Já jenom nechápu, proč si člověk nemůže vybrat programy, který ho zajímají a na ostatní se vysratt! Nepotřebuju golf, jiné sporty, takhle to chodí na opravdovém tzv. západě, ale tady néééé!! Jako u kreténů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for Magda, nechci se zastávat firmy UPC, ale pokud by to takhle mělo fungovat, že by si každý zákazník "mixoval" programy tak jak se mu to hodí tak se z toho UPC asi pos..e. A jen tak pro zajímavost, můžeš uvést ten tzv. "opravdový západ" kde to takhle funguje? Moc by mě to zajímalo. Svého času si přede mnou honil triko kolega, že u Pody to tak funguje a když jsem mu řekl že na stránkách Pody jsem nic takového nenašel, tak mi řekl že to nesmím hledat na internetu ale jinak. Tak nevím co tím myslel a dále jsem se po tom nepídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když nám po zavedení do domu nabízeli při přechodu od UPC na jeden rok internet 100 a TV zdarma, tak jsem toho nevyužil, ale: NETBOX Televize je jedinou televizí, se kterou si sami vyberete televizní programy, které chcete opravdu sledovat!- ovšem platí to jen v omezené míře.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám na ty nabídky s možností výběru programů,

tak u Skylinku si vybereš 7 programů za 269 Kč ( z nabídky 71 programů, která stojí 494 Kč)

u Netboxu je 5 programů za 150 Kč (nabídka asi 60 programů, stojí 515 Kč, jinak se vybírá z 84 programů).

 

Je vidět, že pokud chceš být limitovaný, tak si celkem připlatíš. Ale chápu, že pokud ti stačí jen pár programů tak ušetříš.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...