Přejít na obsah

nový balíček Koktejl


Pavel m

Doporučené příspěvky

Co se týká balíčku PLUS, nyní jsme vytvořili nový programový balíček Koktejl HD, ve kterém je podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného. Pokud o něj máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a lze na něj volně přejít.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám to chápat tak, že ti co si nově objednají balíček Plus dostanou Film Europe HD, AMS HD a Arte HD a k tomu na půl roku zvýhodněnou cenu, kdežto zákazník který si Plus předplácí už pět let za 138,- měsíčně dostane od UPC jen pozdrav vztyčeným prostředníčkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tadyten přístup nesnáším. Prostě se UPC rozhodlo udělat časově omezenou akci s nějakými podmínkami, které si samo určilo. Jdete snad reklamovat do obchodu, že jste kupovali mléko za 18Kč a nyní ho mají v akci za 15Kč? Nebo, že jste si zaplatili masáže a nyní mají výhodnou nabídku na slevovém portále?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Co se týká balíčku PLUS, nyní jsme vytvořili nový programový balíček Koktejl HD, ve kterém je podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného. Pokud o něj máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a lze na něj volně přejít.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

To si snad dělají prdel, ne? Ne že bych neměla ráda artové filmy, naopak, ale doteď jsem k balíčku PLUS měla Discovery Science, Discovery HD, ID Discovery a ještě jeden, teď jako konec? To mě zajímalo tak nejvíc, dokumenty, které mají hlavu a patu, multižánrové, bojím se zapnout TV, že už to tam nemám, mě asi omyje :shock::shock::shock::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nebavím o ceně mléka jaká byla v supermarketu před lety, ale o tom, že na faktuře za Březen budu mít na za balíček Plus 138,- zatímco člověk co to objedná teď zaplatí 69,- a ještě bude mít o tři programy víc. Tedy jak si můžete všimnout srovnávám stejné období.

 

Kdyby byla možnost, abych ty tři programy měl taky (respektive mě zajímá jen Film Europe) tak nic nenamítám, ale to mám balíček Plus dnes odhlásit a zítra si ho zase objednat abych ten kanál měl?

 

To je zase přístup co nesnáším já. :jocolor:

 

radoslavcz > Na webu UPC není o balíčku Koktejl HD žádná zmínka, a vzhledem k větě "podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného" potřebuji vědět přesně o co se jedná, než na něco takového přejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...