Přejít na obsah

nový balíček Koktejl


Pavel m

Doporučené příspěvky

for hpfunny: Koukám že kopírovat texty ze stránek NETBOXU umíš ale je třeba číst mezi řádky. Takže NETBOX určitě není televizí kde si sám vyberu programy, které chci sledovat. A pod pojmem "sám si programy vybrat" u mě znamená že si z nabídky např.160 kanálů vyberu mix podle sebe, např. ČT1,2, PRIMA, 3sportovní, 2hudební a např 2přírodovědné a za tyto a jen za tyto platit, to je u mě "sám si programy vybrat!! Ale nejsem snílek a vím že takhle to prostě fungovat nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že technicky by to problém nebyl, zvlášť když už dnes je v jednotlivém muxu kódovaný i nekódovaný kanál anebo kanály z různých balíčků, ale muselo by se chtít, jenže se nechce protože by se ukázalo, že ze 150 probramů je 100 balast.

ta selekce po balíčcích je nesmysl, dva až tři programy v balíčku za něco stojí zbytek je do počtu.

zkoušel jsem si to u skylinku navolit a do těch 7mi + český základ bych se v pohodě vešel, aniž bych se omezoval, navíc lze každý měsíc výběr měnit, což vykryje sezónnost např. u sportu

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...