Přejít na obsah

O2 TV získala práva na Ligu mistrů UEFA


Pavel m

Doporučené příspěvky

No já doufám, že se UPC ma O2 vykašle a spolupracovat nebudou. O2 si zaslouží, aby se to jejich prasácké arogantní chování obrátilo konečně proti nim - podobně jako Slovak Sport, který byl vykopnut dveřmi a zítra se vrátí oknem. I kdyby mi O2 dalo plnou nabídku na rok zdarma, nepřešel bych. Ne proto, že UPC je lepší (a O2 to moc dobře ví tak zkouší poslední marketingové lstivé čáry se sportem a čarovnou krabičkou pro všechny), ale protože se mi takové chování hnusí. A podle reakcí pod článkem nejsem sám. Je jen otázkou času, než O2 s tím u RRTV narazí podobně jako mobilní operátoři narazili u ČTÚ se svými tarify. O2, vrať se do pekla!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Cipísek

Mě nenaštvali a ani nenaštvou protože o příjem ZDF HD, ORF eins HD popřípadě SRF zwei HD mě ani tak nepřipraví, natož když je taková vymoženost jako Acestream a nebo Kodi.Ať si slavná O2 dělá co chce stejně si lidi najdou způsob jak se na LM budou dívat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdenda97

Nainstaluj si do pc Ace Player pak stačí jen najít na netu ace stream , škoda, že UPC nezařadí Digi sport, bohužel asi nikdy nebude ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...