Přejít na obsah

Kaon KCF - SA700PCO jak řadit programy


Návštěvník djpatrick

Doporučené příspěvky

Návštěvník djpatrick

Dobrý den,

mám na vás všechny dotaz. Jak se dají řadit programy v tomto aparátu, tak jak chci já? Prostě aby za sebou šli všechny programy ČT, Novy, Primy atd. jak to nastavit?

U předchozího aparátu to bylo jednoduché a přehledné, ale tady na to nemohu přijít a ani manuál přiložený k tomuto aparátu mi moc nepomohl.

Každopádně předem děkuji za vaše odpovědi a za vaše pochopení.

 

Patrik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djpatrick

Díky,

všechno jsem si přehodil do oblíbených, setřídil, ale jak to nastavit, aby při zapnutí setu to rovnou zkočilo na oblíbené a nemusel jsem to vyhledávat přes ovladač?

Ale každopádně děkuji moc Standovi za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Navi

Měl jsem stejný problém, ani technik. který to zopojoval to neznal. Potom následoval celodenní trápení systémem

Pokus - Omyl až se mě podařilo.

Zde je návod.

Menu, editace sez. kanálu, změna seznamu /čer. tl./, Oblíbené mpžnost 1-8, z okna "VŠE" vybrat programy a pře-

sunout do okna Oblíbené 1- 8, pomoci žl. tlač. přesunou programy v pořadí jak potřebuji, exit, uložit. exit.

Mělo by to fungovat jak u předešlého setobxu.

 

Technik co mě to uváděl do provoze říkal , tento setobox umožnuje WIFI, víte někdo tom něco?

?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Navi

to Marek-26

 

Kdyby byl postup řazení byl napsán tak, jak jsem ho uvedl bylo by to jasné hned. Problém byl až po seřazeni v Oblíbených

nasledně toto okno uložit. Já tento problém již nemám a chtěl jsem jen pomoci tomu tazateli, který se na to ptal nic víc.

 

Ani technik , který to uváděl do provozu mě nedokázal vysvětlit jak se přesun provádí a raději rychle zmizel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti Handanu (který ale zase neumí HD) je Kaon strašně v tomhle neintuitivní. Handan byl v tomhle zlatej, vstřícnej k uživateli.

... no a když už to jeden má konečně nastavený, tak si v UPC vzpomenou, že by jako něco přidali a trochu upravili fazonu :D , a .... můžeme komplikovaně ladit a srovnávat si to dle sebe znovu. Je to legrační výdobytek, ten Kaon

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbejsi kram nez je tento KAON KCF prijimac jsem jeste nevidel. U kzadeho normalniho prjimace jde prehazovat poradi programu, ale u tohoto kramu to jde pouze v oblibenych. Na to jsem prisel pomerne rychle, ale nemuzu prijit na to aby default seznam nebylo VSE ale prislusny oblibeny seznam. Manual je nepouzitelny, tam jsou kraviny a uz me nebavi to zkouset a hledat jak to nastavit. Nevite to nekdo ? "Technik" od UPC by se hodil tak akorat jako poslicek. Neskutecnej spolek to UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Navi

to Nicker;

souhlasím Tebou návod působí zmatečně, měl být zpracován krok po kroku aby tomu každý rozuměl. Co se týká technika,

tak působí jako doručovací služba, protože k STB nedokáže říci vůbec nic. Ptal jsem ho jestli je zaměstnenec UPC a on mě

odpověděl, je od soukromné firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni, tak tohle mi poslali z UPC pote co jsem jim tam poslal pomerne nastvany email.

 

pokud si vytvořenou Favoritní skupinu nastavíte jako aktuální (tlačítko OK - a červeným tlačítkem s obálkou vybrat skupinu), budete se tato skupina nastavovat jako základní při spuštění zařízení.

 

Muzu rict, ze jsem zkousel vse a NIC nefunguje. Tento "postup" uz vubec ne. Prisel jste na to nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...