Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Návštěvník boukacka

Jasně - od 2. 1. :-)

 

Pak nechápu logiku UPC, které s celou operací bude mít dost vysoké náklady... A to se jim za těch mých 99 kč rozhodně nevyplatí.

No - jejich boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reakci retenčního ti nikdo nezaručí. U nás zavedli Centrio a nasadili akční cenu. Tak sem zavolal na infolinku UPC a že chci slevu, jinak že jdu k levnějšímu Centriu. Operátorka nabídla max cca 60 Kč slevu, tak sem řekl, že to je málo a že výpověď. Ona že se mi tedy někdo ozve s tím jak postupovat. Pak volala jiná, patrně už z retenčního, a celkem bez problémů nabídla 200 Kč slevu, takže mám 120 za 430 + 50 modem + 50 upload booster.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
@YABAKA: podle mého názoru si do budoucna budou muset všichni ISP najít jiný způsob, jak vydělávat, než např. na základním připojení - když si vezmeme např. i samotné UPC, tak například v CH už mají základní inet k ostatním službám zdarma atd. (to bych například uvítal i já, protože základní inet v balíčku od UPC mám jenom jako zálohu... naštěstí tedy v balíčku z před x lety, kdy je "zadarmo").

Ať už to bude prémiová (gbit...) a v podstatě garantovaná rychlost, nebo cloudové věci, nebo bůhví co... ať už to bude stát o 28 Kč víc nebo míň, bude za ty peníze něco úplně jiného, než je dnes.

Něco podobnýho se řeší u mobilních operátorů: „Vezměte si celou haldu bonusových služeb, hlavně nám zaplaťte aspoň o trochu víc peněz.“ (http://www.mobilmania.cz/clanky/hejt-na ... fault.aspx) a u ISP to je stejný. Jde o prachy a nikdo nemá zájem chodit s cenama dolů. A platí to svorně pro všechny providery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapsali mi částku, kterou bych měl platit od ledna 2015, a tak se nemohu vyjádřit, jestli souhlasím nebo ne. Pokud budu znát částku až v lednu, tak už nepůjde odstoupit od smlouvy! - Je to jasný podraz na zákazníka a tím pádem další prácička pro ČTU. Cítím ve vzduchu pokutu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Lidi s váma je sranda - podle toho co čtu, jsem asi jediný spokojený uživatel UPC (už od začátku ještě Dattel) - jedinou výtku mám k tomu, že kašlou na věrné zákazníky a akce nabízejí jen novým. Jinak vše šlape maximálně spolehlivě, pokud nějaký problém byl, na technické podpoře byli vždy velmi ochotní. V současné době stejně (pokud chci tyto služby za tyto peníze) moc možností volby (v Praze 4) nemám.

A vztekat se kvůli zdražení o cca 20-40,- Kč? Nebuďte směšní - zdražují nám kde co (léky, potraviny, benzín - tam jsou největší zloději). Nikdo vás u UPC nenutí zůstávat - zkuste smlouvu zrušit a vzít si třeba nabídku od O2, ještě s láskou budete vzpomínat na UPC. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

To vazne v Prahe nie je konkurencia na digitalnu televiziu a internet? To akoze ma UPC monopol v poskytovani vysoko rychlostneho internetu? O2 optiku nema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...