Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Jednak to není žádná novinka a za druhý podobný ustanovení má skoro každej ISP. A i ten co ho nemá, tak ho bez okolků uplatní, pokud má na síti nějakýho vykuka, kterej mu vytěžuje síť jak prase. Běžnýho usera se to ale nijak nedotkne, takže humbuk pro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcuser2006

Taky nám dnes přišel dopis - že mění Všeob. podmínky a zjednodušují ceník. O zdražení ani zmínka. Tak jsem napsal přes mojeUPC, zda lze očekávat změnu ceny na naší smlouvě (máme vyjednanou slevu) - odpověď přišla asi za 2 h: pouze se zaokrouhlí pronájem modemu na celé koruny nahoru (nevím asi z 69,70 na 70 Kč), takže u nás se žádná změna ceny u internetu 40+ nekoná. Takže zdražování bude hodně individuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom0
Jednak to není žádná novinka a za druhý podobný ustanovení má skoro každej ISP. A i ten co ho nemá, tak ho bez okolků uplatní, pokud má na síti nějakýho vykuka, kterej mu vytěžuje síť jak prase. Běžnýho usera se to ale nijak nedotkne, takže humbuk pro nic.

Bylo by to dobrý - pokud to nebudou uplatňovat - uvidíme, snad dají velký limit dat.Když pracuješ z domova, tak potřebuješ velký limit a rychlost. U mobilního operátora se limit snadno překročí, a je to dost drahé.Dodnes se žádný limit nepočítal a to jsem u kabelovky od doby Karnevalu, a ve smlouvě nic takového nemám. I tak :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Osobne vam reknu, ze jsem rad....protoze jsem se pres leto upsal na 24 mes., nyni to muzu v klidu vypovedet bez nejake sankce....samozrejme chci si vydupat lepsi cenu a zadnou fixaci...

 

za 40MBit platim 370.-, v cene je pronajem wifi modemu...vim, ze lze mi i za 300.-....

 

za komfort+ a 40Mbit platim 670.-, v cene pronajem modemu a settopboxu...nekdo to ma za 600.-...

 

mozna mi neco nabidnou, napr HBO zdarma navzdy, co vim, jde i to 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Vsechno jde, kdyz se chce...

prave pres leto mne to prekvapilo, ze bez fixace ani ranu...jsem zakaznikem 9 let,2 smlouvy(net a TV+net+ tel), a kazdy rok "handluji" o cene a vzdy mi nabidli retenci bez fixace a defakto se drzim na +- stejne cene( i kdyz ted ani ne, platim jsem dlouha leta 250-300(dle nalady operatora) za postupne zvysujici se net 5-30Mbit) a na druhe smlouve cca 550 za komfort(ale tehda se to menovalo jinak) vcetne 5-30Mbit net...akorat nyni mam wifi modemy a HD settobox(mam CA modul, ale v detskem pokoji je box - rozdil proti SD boxu byl 17kc) a 40Mbit, ktery defatko nevyuziji, klidne by stacil 20Mbit a a svuj wifi router mam zapojeny k UPC modemu i tak, protoze ten UPC je k nicemu....

 

Ale nyni tam byla takova hlasem prisna ucitelka, vedel jsem, ze pres ni vlak nejede a vice z ni nevytriskam...a napr. ja az pozdeji zjistil, ze na jedne smlouve mi dala retenci 350 a na druhe 370 za net, nejak to preslechl :evil:

 

 

utect nikam nechci, ale nemam rad nejake fixace a pod....takze to skusim, vypovim a uvidim co nabidnou...klidne zafixuji na 24 mes., ale HBO chci zdarma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil

Já jsem tak rád že jsem mohl poslat UPC do prdele :salut: . Je mi líto všech chudáku, kteří nemají alternativu.

Čím více lidí ty sráče zruší tím lépe.

 

Omlouvám se za prezidentský slovník ale točí mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...