Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Marek-26, jsi, nebo jsi byl (pokud se nepletu), obchodní zástupce UPC. Kde jsou sakra ty zde diskutované stránky? Pokud nebudou podobné informace dostupné na oficiálním webu http://www.upc.cz/, nemají výše uvedené odkazy jinou informační hodnotu, že od 3.1.2015 dojde k jakýmsi změnám...

OZ jsem nikdy nikde nebyl. Jestliže přijde tato informace oficiálně od UPC i s odkazy, není důvod, aby bylo zatím přímo na stránkách. Většinou existuje několik verzí pro různé zákazníky s různými službami dle toho, co konkrétně se jich to týká (personalizované sdělení). Není třeba vyvolávat nějakou histerii a zbytečně navíc démonizovat. Informace všem přijde a na webu to bude, až to tam bude muset být (tuším, že měsíc dopředu?).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz mi celkem dochazi trpelivost. Vcera mi prisel email ze budou zdrazovat. Tak jsem zacal badat kolik. Dobře při prvním pohledu to je 20 kc, coz jsem byl docela ochoten zkousnout. Jen jsem ale zjistil jinou věc a to tu, ze vyhoda koupe modemu je pryc. Kupoval jsem modem sobe i rodicum před dvěma lety v domeni, ze nebudu platit za pronajem. To je ted pase, vzhledem k tomu ze cena za pronajem je v cene celkove. Tudíž mam ted modem doma bez slevy na cene a zaroven jako bych si ho ještě poronajimal. U rodicu mam jiz vyhlednuteho jiného poskytovatele a u sebe se rozhoduji mezi dvema. Mají symetricke pripojeni a je to levnejsi. Za cenu upc dostanu ještě televizi...

Všude v ceníku vidím, že "Cena nezahrnuje pronájem přijímacího zařízení", kde jste tedy vyčetl Vámi uvedenou informaci?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z největších českých poskytovatelů internetu po dvou letech opět lehce navyšuje ceny za své služby. Podívejte se, kolik od 1. ledna 2015 zaplatíte za internet od UPC.

Poskytovatel internetového připojení a kabelové televize UPC po čase opět přichází s nepopulárním zdražováním. Po dvou letech opět zvýší ceny za své služby. V roce 2013 to bylo v průměru o 3,5 %, nyní až o 4,2 %. Zdražení se dotkne většiny zákazníků. Ti mohou v případě nesouhlasu bez sankcí ukončit odběr služeb.Více na: http://www.zive.cz/clanky/upc-zdrazuje- ... n=copylink

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Ty repasované pseudo set top boxy Kaon by snad měli dávat zdarma k užívání, protože platit nehorázné částky za pronájem něčeho, co jsem musela nechat už 3x vyměnit, neb to nefungovalo, to je teda vrchol...nicméně zdražení... jejich "zkvalitnění služeb" by se mělo spíše nazývat "snažíme se o normální funkčnost"... uvidím, o kolik to zvednou. Mám všechny 3 služby. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo
Ještě pár let a UPC je stejně koupí, to je zákon trhu :D

 

to máš pravdu centrio ma pokryti par metrů v praze a rš to tady nezachrání ...je možné že centrio bude časem bude pohlceno silnějším pokud nezvýší pokrytí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...