Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ankroth
Čili klidně ještě dnes, nejpozději ke konci tohoto roku a bez sankce, tedy i bez doplacení věrnostní slevy, kterou máme ve smlouvě do 9.1.2015?

No pokud máš věrnostní smlouvu do 9.1.2015 ta proč jsi už dávno nedal výpověď k 9.1.2015. Pokud máš v úmyslu dávat výpověď až toho 9.1. tak budeš platit až do konce února. Takže si myslím že teď spíše hledáš záchranu jak neplatit ještě ty další měsíce.

 

Ale prdlajs. Věděl jsem, že věrnostní období končí 9.1.2015 a v MojeUPC je psáno, že v případě neprodloužení máme dát vědět alespoň 15 dní předem, což jsem chtěl tak jako tak udělat. Nicméně od 1.1.2015 do 9.1.2015 by mi byly zdraženy služby, s čímž zásadně nesouhlasím, a proto vypovím smlouvu bez sankcí. Nevidím důvod k zdražení, a to přesto, že půjde jen o desetikoruny. Mně v práci taky nikdo plat automaticky nezvedá dle inflace nebo jiných ekonomických či technických ukazatelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od léta mám slevu na věrnostní období (Kombi Klasik 40), dopis o zdražení mně taky přišel, takže jsem psal na infolinku co a jak a tady je odpověď:

 

Vážený pane,

s radostí Vám můžeme potvrdit, že plánované změny Váš tarif neovlivní. Všech klientů se týká změna všeobecných obchodních podmínek a zjednodušení ceníku, kde budou veškeré položky zaokrouhleny na celé koruny.

 

Takže teď platím částku v halířích a měla by být jen zaokrouhlená na koruny.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník boukacka

A vytriskal si to z nich bez výpovědi nebo jsi ji jim už poslal?

Já to zkoušel bez vypovedi, jen jsem vyhrožoval. Nedostal jsem se ale ani o korunu níž (dokonce ani na úroveň nabídky, kterou dostávají novi zákazníci).

Tak jsem jim poslal výpověď a čekám, kdy se ozvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...