Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Jinými slovy, stanovisko UPC je asi toto: "Na zákazníky kašlem, těch je jako vší, prostě budeme zdražovat, tím jsme splnili zákonnou povinnost oznámit, takže se s tím vyrovnej, jak chceš. Buď táhni jinam, nebo drž hubu a čekej, co si vymyslíme."

Nevím, proč, ale nějak se mi to s pojmem seriozní a slušná služba nesrovnává. Bohužel zatím jim naše strana a vláda umožnila monopol na velké části republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A někdo jinej se s tebou baví o zdražení? Když šla dálniční známka z 1200 na 1500, tak se s tebou taky nikdo nebavil, prostě buď vysolíš 1500 nebo si jezdi po okrskách a nazdar, s pozdravem tvůj stát, kterej dotuješ z daní. Tak se pak nelze divit, když se privátní firmy chovají stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Určitý rozdíl v tom je. Zdražení dálniční známky bylo oznámeno i s přesnou výší nové ceny. To se v případě UPC nestalo. Tady se prostě oznámilo zdražení a "nechte se překvapit". Když se klient dověděl novou cenu, bylo už pozdě odejít bez sankcí.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To je hezký, že zdražení dálniční známky bylo oznámený dopředu, ale bohužel na samotným faktu "ber nebo nechej ležet" to vůbec nic nemění. Jinak já mám u UPC cenu pořád stejnou, to jenom tak na okraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Tady ale není čemu rozumět, prostě zacvakáš víc a když se ti to nelíbí, tak to můžeš zabalit. A je jedno jestli u kabelovky nebo na dálnici. Já v tom rozdíl nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak me to dela ve vyuctovani za leden + 20KC (kombi konfort plus 120 + telefon 100, + vernostni sleva),tj z 760,- na 780,-, tech 20 kc me nezajima,ale taky mi vadi ze UPC nedokazalo predem rict o kolik zdrazi, je to takove neslusne jednani.Proste zakaznik by mel vedet pred zdrazenim o kolik se mu zvedne cena,a ne ze se to dozvi az zpetne z mesicniho vyuctovani(ktere uz samozrejme zaplatit musi).A take celkem nechapu ze pokud sem podepsal smlouvu na 12 mesicu za urcitou cenu,tak ze cena netrva tech 12 mesicu(podepsana v rijnu 2014),jak by tedy mela.Proste hnusne jednani samozrejme v mezich zakona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jestli máš opravdu podepsanou smlouvu, ve který se UPC zavazuje, že danou cenu dodrží po dobu 12 měsíců, tak s reklamací uspěješ. Nebo můžeš dát stížnost na ČTÚ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20KC ani jedno pivo,cert to vem jen je to smutny.Sam podnikam a todle kdybych si dovolil k zakaznikovy tak semnou pekne vy...,ale hadat se snima o 20KC opravdu nehodlam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě informace o nových VOP a ceníku přišla 24.11.2014, ceník z toho mailu byl dostupný přes odkaz, takže si každý více než měsíc předem mohl zjistit novou cenu svých tarifů. Pokud je někdo natolik mentálně retardovaný, že to z ceníku nedokázal pochopit, tak to je prostě jen jeho problém.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...