Přejít na obsah

Nefunkční administrace modemu Compal


Návštěvník huzukoputa

Doporučené příspěvky

Návštěvník huzukoputa

Dobrý den,

používám TP-LINK Powerline, který mi přestal fungovat při zapojení přímo do modemu COMPAL (jinak je funkční). Chtěl jsem se proto podívat do nastavení modemu, avšak nedaří se mi k němu přistoupit - přes adresu uvedenou v manuálech 192.168.0.1 se nedostanu,  když zjistím výchozí bránu, je jiná než uvedené 192.168.0.1, ani přes ní se však k zařízení nedostanu. Myslím, že jsem někdy v minulosti modem nastavil do režimu "modem". Prosím poradí mi někdo, jak se do modemu dostat?

Děkuji předem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nefunkční administrace modemu Compal

Pokud je modem v režimu modemu (bridge), pak by hned za ní měl být vlastní router a nikoliv nějaký kit Powerline, který si sám o sobě vezme dvě IP adresy a min. třetí je potřeba na první připojené zařízení za Powerline. Zatím to ještě funguje, když VF dává těch IP adres víc, ale až začne dávat jenom jednu, pak stávající řešení zdechne.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadavanie weboveho rozhrania na 192.168.100.1 v bridge mode (po nejakom case, hodiny az dni) je "specialitou" Vodafone Station, aj prve verzie fw pre Arris LG verziu (gigabit connect box) trpeli tou istou chybou.. internet ide, ale 192.168.100.1 prestane odpovedat (najprv velky packet loss a potom uplne).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...