Přejít na obsah

nejlevnejsi nahravani VSECH TV programu do PC


Návštěvník trevor12

Doporučené příspěvky

Návštěvník trevor12

omlouvam se mozna se ptam na nemozne ale jde mi o zcela primitivni vec - to co jde do televize a na co smim koukat (neplacene, placene, kodovane, nekodovane, hd, sd ..) chci proste dostat na PC nekodovane aby to slo prehrat kdekoliv i na jinem pc - otazka jednoducha - existuje reseni, a to co nejlevnejsi ? nebo mi nezbyde nez si udelat kopii mobilem tj. videoznaznam tv obrazovky- tj. CAM resp Screener s mizernou kvalitou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existují zařízení, které jsou schopny převést obraz do PC. Například něco na způsob S-video to USB, nebo Cinch to USB. Ale budete moci nahrávat jen to, co aktuálně vysílá STB.

 

Jestli chcete nahrávat placené programy přímo v PC, je třeba nějaká DVB-C PC karta (investice pár tisíc) a CA modul (cca 1200Kč popř. 50Kč/měsíčně).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník trevor12

mam starsi crt televizi co ma jen scart a antenni vstup, pres scart to mam propojeno s pronajatym STB CV 5000 CinX - viz http://www.upc.cz/klientske-centrum/manualy/

 

chtel bych nejake reseni levne, nahraval bych opravdu vyjimecne a taky se bojim ze zmenej ochranu (staci zmena dohody poskytovatelu obsahu a upc) a bude mi nakoupene zarizeni k nicemu .. cili bych preferoval s ohledem na rizika zmen ochrany spis pronajmuti pred koupi ale vubec nejradeji bych to cele nejak obesel byt za cenu zhorsene kvality zaznamu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Levné řešení v Tvém případě asi není, viz TV Freak. Možná ještě spokojit se s nabídkou programů v DVB-T (v kabelu UPC) a pořídit USB DVB-T tuner do PC, dostupný v cenách okolo 500 Kč. Postačí ten nejjednodušší, pro signál z kabelu nemusí vynikat citlivostí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník trevor12

ok diky za info jinak pro kvalitnejsi nahravani bych tedy potreboval :

http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... /ca_modul/ + k tomu potrebuji dvb-c tuner s CI+ (Common interface) slotem pro vložení CA modulu se smart kartou

mohl by mi nekdo doporucit vhodny co nejlevnejsi dvb-c tuner s CI+ (Common interface) slotem pro vložení CA modulu se smart kartou at uz do usb pro ntbk nebo do pci pro stolni pc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jeden z mnoha vhodných USB tunerů nabízí i Lica. Podobných tunerů je celá řada, obvykle i lacinějších, tento typ umožňuje příjem DVB-C i DVB- T, i když se to vždy neuvádí. Nevýhodou je nutnost použít samostatný zdroj... Některé starší tunery Technisat nepodporují standard CI+ !!!

Tunery v provedení USB dongle s CI slotem se prakticky nevyskytují, i když..., něco lze nalézt v čínských e-shopech (slot pro mini smart kartu)

U interních tunerů je třeba rozlišovat typ sběrnice (PCI nebo PCIe)

Software dodávaný s tunerem (pokud vůbec) obvykle nesplňuje požadavky uživatele, je vhodné hledat jiný, lepší...

Jedna z posledních nabídek prodeje na tomto fóru je dual tuner TBS6680 (sám ho používám), ovšem cokoli doporučovat si v žádném případě netroufnu. Prostě hledat a hledat, čipy jsou obvykle stejné a výrobci povětšinou z dálného východu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník trevor12

diky za info, bohuzel tenhle viewtopic.php?f=15&t=5258&p=81666&hilit=TBS6680#p81666 koupit nemuzu nebot stolni pc mam opravdu starej (mb asus a7n8x-e deluxe ktery nema pci-e), ty ceny pro usb dongle pro ntbk https://www.dvb-c-shop.cz/produkty/dvb- ... sb-box.htm jsou teda trosku pro mne moc 4k za nahravky jednou za uhersky rok se mi nevyplati, jedine ze by nekdo umel najit neco jak pisete na tech cinskejch e-shopech dx.com jsem nic nenasel, siteslikedealextreme.com jeste prolezu ... jinak to skonci stativem a fotakem (mobilem) a bude CAM (screener), holt se neda svitit ... predpokladam ze pci-e je pci express cili to patri do stolniho pc a s mym ntbk ktery ma ExpressCard/34 slot to nema nic spolecnyho ..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...