Přejít na obsah

Přechod na Centrio, sleva od UPC tam kde je konkurent.


xtonda

Doporučené příspěvky

To už se zbytečně cyklíme, to zda a proč to má či nemá každý a proč je to v ceníku jako samostatná položka za 28 se rozebralo v tom odkazovaném vlákně.

 

V mém případě to sice naladím, ale nehraje to vůbec nebo sem tam proskočí kus obrazu, ale je to nepoužitelné.

 

Kabel mi vede skrz zeď a hned na něm je zásuvka, takže by to muselo být v té zásuvce, což pochybuji, to by si to mohl každý vyndat, v rozvodech někde na chodbě se vrtat nebudu, předpokládám, že to stejně bude někde pod zámkem.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi přijde jako blbost, to by si to každý vyndal a UPC by to nemohla kontrolovat. to, že kabel vede do zásuvky jeden a v ní že se to rozděluje na tři konektory samozřejmě vím, viděl sem ji, když sem na ni dával kabel na výstup označený jako TV abych zkusil tu TV naladit.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

xtonda: nepříjde ti zbytečný se dohadovat o něčem o čem nemáš vůbec ponětí a tady retron ví, že dvb-t máš automaticky? Teda pokud nemáš v bytě zapomenutý filtr, kterých se zbavují. V bytě ti dají krabičku, z které jdou 3 výstupy - pro radio, tv a internet.

 

Ta tv sice není možná oficiálně, ale nepotkal jsem se, že by někomu nefungovala. Za těch 28kč získáš možná tak podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pánové, v době analogu se příjem (předplacených) programů pro jednotlivé klienty řešil pomocí různých filtrů typu horní propust, dolní propust, pásmová zádrž a podobných. V podstatě se odfiltrovala nebo propustila část elektromagnetického spektra s požadovanými programy. Po přechodu na DTV byly takové filtry postupně odstraněny, někde však, pokud to zatím nebránilo požadovanému příjmu, mohly být zapomenuty.

Pro internet (downstream) se v současnosti využívá pásmo 334 až 398 MHz, DVB-T je šířeno v pásmu 470 až 518 MHz a DVB-C v pásmu 598 až 782 MHz (viz tabulka frekvencí). Pokud je některém rozvodu zapomenutý filtr z doby analogu, může v případě placeného pouze internetu odfiltrovat všechny vyšší frekvence z znemožnit tak příjem obou systémů DVB, případně pouze DVB-C. To už závisí na konkrétní lokalitě, neb rozložení analogových kanálů se velmi lišilo.

Takže zkuste vycházet z dostupných faktů a trochu uvažovat...

Pokud příslušná přípojka neobsahuje žádný zapomenutý filtr, měl by být příjem DVB bez problémů. Pokud tam je nějaký filtr, pak je pro příjem DVB třeba objednat nabídku Mini, technici přípojku prověří a filtry odstraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já vím, že to nemám, protože sem tom zkoušel a nechodí to. UPC u nás bylo zavedeno v roce 2006, jak se vyvíjela nabídka TV (analog versus digitál) a co tedy kde může být za filtry nevím, protože sem TV od nich nikdy neměl, jen Internet a později sem si přibral telefon.

 

Každopádně aby kvůli službě za 28 vyjížděli technici, to se jim tedy vyplatí :-)

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Já napsal

"Teda pokud nemáš v bytě zapomenutý filtr" sice jsem to napsal trošku blbě

 

ale retron napsal "to je blbost Mini musis mit, to je vzdy jakmile jsi pripojen kabelem, leda ze bys tam mel nekde zapomenuty filtr v rozvodne skrini

prekontroluj kabeláž"

 

talže klííídek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...