Přejít na obsah

Přechod na Centrio, sleva od UPC tam kde je konkurent.


xtonda

Doporučené příspěvky

Zavedli nám do baráku Centrio, včera u mě byla obchodní zástupkyně a na ceníku co mi dala je 100/100 za 449 Kč, (+ 99 veřejná IP) což oproti 120/12 za 629 Kč, (+ 49 modem, + 50 upload booster) které mám u UPC poměrně zajímavá úspora.

 

Jenže jsem četl toto http://www.centriozone.cz/viewtopic.php?f=7&t=170 což mě docela znepokojuje, podle toho jsou problémy s rychlostí zahraniční konektivity a navíc kvůli nedohodě s UPC se chodí přes zahraničí i na zdroje v síti UPC. A to mě odrazuje tu jinak výhodnou nabídku od Centrio vzít.

 

Dá se na základě přítomnosti Centrio získat od UPC nějaká sleva? Na jednu stranu bych rád ušetřil těch 180 Kč a získal lepší upload, na druhou stranu mě odrazuje ten problém, i když to spraví, co jim nefunguje ještě nebo nebude fungovat příště?

 

Věrnostní období u UPC mi končí 12. 9., TV nemám a nechci, Telefon rovněž není podstatný.

 

Co vy na to?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem včera volal na UPC ať dají slevu a operátorka nabídla celkem trapných 60 Kč dolů, takže sem jí řekl, že s nimi končím. Prý tedy předala můj kontakt na výpovědní oddělení, měli by do pěti dnů volat, sem zvědav, jestli něco nabídnou něco lepšího nebo to bude jen instruktáž co a jak kam poslat.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Výpověď se dává písemně, jinak to ani nejde, takže nějaký vyvolávání je akorát ztráta času a oddalovaní toho co chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechci dát výpověď pokud mi dají řekněme stejně jako Centrio slevu cca 160 Kč oproti ceníkovým cenám (u nás nabízí Centrio 100/100 za 449 Kč). Centrio mi nabízí dva měsíce zdarma, pokud objednám a zároveň dám výpověď jejich prostřednictvím, nejspíš právě proto, aby měl klient ztížené si to rozmyslet na základě retence od UPC. tudíž chci aby mi UPC dalo retenční nabídku pouze na základě mého prohlášení, že končím, pokud mi ji nedají a faktu, že mám možnost mít Centrio za 449, tj. to není planá výhrůžka. Hraní na kočku a myš a dávání retence až na základě platné výpovědi mi přijde pitomé, pokud podepíšu Centrio a dám výpověď UPC, tak už cesta zpět bude dost komplikovaná a tedy nebudu moci resp. už mi nebude stát za to na jejich retenci reflektovat.

 

Infrastrukturu v baráku už UPC má a přijde mi, že by pro ně mělo být lepší aby dvě kila slevili než aby jim to tam leželo ladem.

 

Naše ulice je panelák o šesti vchodech a cca stovce bytů, předpokládám, že UPC není pitomé a že sledují konkurenci či na základě odchodů zákazníků mají přehled o tom, že zde začalo působit Centrio a dává akviziční slevy.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím ne, ale volal sem na infolinku, tedy mluvil s řadovým pracovníkem callcentra, ale mají mi ještě volat, předpokládám, že dávat lepší nabídky nemá v kompetenci každý pracovník callcentra, ale pouze určití obchodníci či retenční pracovníci. Nechápu, že nesleví automaticky aspoň to kilo, co dávají novým zákazníkům.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...