Přejít na obsah

Přechod na Centrio, sleva od UPC tam kde je konkurent.


xtonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Mně je to samozřejmě fuk, ale osobně bych dal normální výpověď a sám (ne přes nějaký Centrio, který je v tomto případě tak na hraně nekalých obchodních praktik) a pak tu smlouvu klidně uzavřel znovu. Z retence se na lepší cenu, než jak novej zákazník, stejně nedostaneš a leda tím ztrácíš čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to neni pravda, v ramci retence muze dostat minimalne stejnou cenu, ne-li lepsi nez novy zakaznik resp. vice sluzeb v cene

argumentace Centriem a jejich letakem naopak funguje velmi dobre, vlastni zkušenost před pár dny

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Yabaka:aha a proč mám teď 240mbits + tv za cenu 120mbits? a předtím jsem měl v retenci za 300kč 30/1 + tv?

 

To, že to neumíš ukecat ty, neznamená, že to nejde. Ještě předtím mi nabídli slevu na těch 120mbits + tv, že bych platil 569kč+ ca modul, bo modem mám vlastní. Takhle platím za 240mbits+tv nějakých 680+ca modul ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Protože jsou prázdniny a má každej vyšší tarif, než jakej si platí. Jinak nevím co za terno je 30/1 v retenci, to je spíš za trest... Zatím co znám a psalo se to i tady na fóru mockrát, tak nikdy nebyla z retence nižší cena, než pro novýho klienta a taky se vždycky doporučovala ta výpověď a následně uzavření nový smlouvy. Nějaký šermování Centriem a další blbosti, na to snad může zabrat leda nějaká žaba z KC, která se právě zaučuje (a která o tom pak navíc stejně nerozhoduje, takže je to marná snaha v každým případě).

Anebo má pro vás 2 UPC nějakou slabost a dává to, co jiným ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě volala slečna a nabídla slevu 200 Kč, takže 120/12 430 Kč + 50 Kč modem + 50 Kč booster. A pak že to nejde.

 

Myslím že dobře vědí, že jim tam to Centrio leze do zelí, a že 200 Kč sleva je pro ně lepší, než když se odpojím dostanou 0 Kč. Čili vlastně o dvacku levněji než Centrio, protože tam bych si musel připlatit IP adresu, UPC mi dá tři, byť dynamické, v ceně.

 

Krom toho mám telefon za 1 Kč.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, TV od UPC vůbec nemám, klasickou kabelovku či proprietární IPTV s nutností STB od poskytovatele ani nechci, nepořizoval bych ji ani u Centria, máme ve společné anténě v obýváku všechny 4 plošné DVB-T multiplexy, mám UPC zásuvku v předsíni hned za dveřmi ve skříni a je tam v té skříni modem, wifi, pc router/nas/server, nechtělo se mi tahat se s kabely po bytě a prudit se settopboxy.

 

Max jsem uvažoval o DIGI MINI k Internetu za 28 Kč, že bych do toho PC strčil DVB-T tuner a streamoval si to po wifině, v jednom pokoji na druhé straně bytu nemám tu STA nataženou a TV si pouštím na PC přes ten tuner a pokojovou anténu a signál je podle počasí někdy naprd. Centrio něco takového vůbec nemá, nejlevnější televize je někde kolem 200 a nějaký základ se slevou k internetu není.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Ano, TV od UPC vůbec nemám,

Max jsem uvažoval o DIGI MINI k Internetu za 28 Kč,

 

 

No, jsi si jistý, že tv od UPC nemáš ? Pokud máš internet, tak myslím, že na 100% ti jde ze zásuvky i jejich digi mini dvb-t, aspoň u mě to tak funguje. Málokdo o tom asi ví a tak si ještě platí digi mini dvb-t zvlášt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...