Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Řekl bych, že problém je v databázi HBO. V sobotu jsem se nepřihlásil, při pokusu o opakovanou registraci jakási chybová hláška. Po chvíli problém zmizel a vše OK.

Dnes ráno (před 8. hodinou) podobný problém, nebyl jsem automaticky přihlášen, pouze nabídka registrace, dál jsem zatím nezkoušel, čekám...

Ad Samsungy: podporují od roku 2012, čili E, F, H. Bohužel na starší, na D, C kašlou. Nepatřím mezi zákazníky, kteří si každé dva roky pořizují nový model.

 

Tak asi v 8:15 problém pominul. Zřejmě nějaký restart databáze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Na databazi to nevidim. Na tabletu a na ntbku mi to jelo o vikendu kdykoliv. Televize vetsinou nabehne = prihlasim se do apky, kdyz se nejprve prihlasim na jinem zarizeni. Je trochu zdlouhave, ale ted mam skoro 100% sanci, ze HBO GO na UE7000 spustim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imrek

Zdravím!

Jsem majitelem TV Samsung UE32EH5300 koupený v roce 5/2013. Při najetí na stránky HBO nebo přímo HBO GO se objeví na obrazovce hlášení: "Váš operační systém není podporován. Vážený zákazníku, váš operační systém není bohužel s HBO GO kompaktibilní. Pro spuštění HBO GO musíte mít jeden z následujících OS

Microsoft Windows

Apple Mac OSX"

Jde zmíněný OS dodatečně nějak do TV nahrát? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Uvedené hlášky jsou samozřejmě nesmyslné, žádný z obou OS nelze do současných televizorů nahrát...

Samsungy z roku 2013 (E) by měly HBO Go podporovat, je třeba stáhnout příslušnou aplikaci: SMART/HUB > vyhledat v Samsung Apps. Detaily nevím, mám Sam D (2011)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imrek

Zdravím Retirea!

Díky za radu a pomoc. Přes Samsung Apps a potřebnou aktualizaci Firmware se HBO GO podařilo na tv rozchodit! Zbývá tedy ještě registrace. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...