Přejít na obsah

Balíček ruských programů v Kompletu


Adolf.Shitler

Doporučené příspěvky

Že nerozumíš rusky je tvůj problém. Já si nějak nedokážu představit zase kanály uřvaných Italů. kterým tady bude rozumět (nevím) tak 1% lidí?

edit: aniž jsem to tušil, tak jsem to tipnul správně:

https://g.cz/jake-cizi-jazyky-cesi-nejcasteji-ovladaji/

Upraveno uživatelem cvancara
  • Souhlasím 2
  • Haha 2
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marek-81  To si teda přečti co jsi napsal to není všeobecně.... já říkam že je mi jedno jaký typ prorgramů odeberou z nabídky komplet ale že to udělaj a ty tady vysvětluješ že pokud se jedná o ruský programy tak je to jedno, nepiš o žádným třetím světě, co je ti do toho na co kdo kouká, já tady taky nikoho nenapadám za to že kouká na šlágr, nebo se tady nepodivuju nad tím že někdo může koukat hodiny na fotbal - co je mi do toho, chápeš o co vůbec jde.... ????                                                                                                                                                  a tady máš odkaz na ten tvůj prvotřídní televizní trh - tam maj taky pěknej bordel tak je dávej za vzor    https://zahranicni.ihned.cz/c1-58137350-britanii-otrasa-skandal-moderatora-bbc-mel-zneuzit-stovky-mladistvych

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cvancaraitalstina je jeden z nejhezčích jazyků světa spolu se španělštinou a francouzštinou. To, že jsi buran a tíhneš na východ, protože se tak cejtíš víc mezi svými, je tvůj problém a moc bych se jim v dnešní době nechlubil. 

A za další, můj příspěvek se netýkal přímo jazyka, ale pořadů jako takových, tedy kvalitou. A v tomto jsou N1 tři trhy: Německo, Anglie a Itálie. Tyto tři země přestavují 80% evropského televizního a audiovizuálního trhu, kvalitou a kvantitou jsou srovnatelné s USA. Je mi tě upřímně líto. Otevři se více světu.

@Honza333v pořádku, sleduj co chceš, ale potom se nedivme, že nás polovina západu stále považuje za provincii Ruska a Američani si nás pletou s Čečenskem. To je vše.

Jinak pokud je to opravdu tak, jak se píše v odkazu o jazycích, tak to je k pláči a ne na chlubení. Snad bude líp, až zmizí generace narozených v 60 letech. Každopádně Itálii nebo Španělsku je ukradený kolik Čechů mluví italsky nebo španělsky. Tyto trhy míří úplně na jiné země a ne na východ.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 2
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umíš vůbec číst ????? co jsem ti napsal já nejsem žádný obdivovatel Rusů co to plácáš, ........ si se do toho zamotal, jen to že si začínají dělat co chtějí na VF, netahej do toho politiku a jen tak na konec já na ty programy stejně nekoukám ale ty stále nechápeš o co jde.........tak tady mluvíš o lidech jako o buranech

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c1234567

Tak to že si VF dělá co chce je zřejmě.  Někdo tady psal 

Protože balíček RUSSIA je možné objednat zdarma ke službě KOMPLET+ (nebo původní službě SUPREME), viz poznámka u tohoto balíčku v ceníku služeb https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf          Tak jsem dnešního dne zavolal na linku vodafone s tím, že mám tarif komplet+ a že v ceníku mají, že si můžu ty programy doobjednat.  No operátor mi nevyhověl s tím,  že my to nemůže zařídit,  protože prý tyto programy mají nekvalitní signál ze satelitu. Na dotaz proč tedy dále nabízejí tento balíček za 99 Kč a i nadále některým uživatelům kompletu programu jdou mi sdělil,  že jim asi nevadí, že mají nekvalitní obraz.... vodafone to ještě nevypnul a prý se tak stane do konce roku...pak jsem to nevydržel a hovor ukončil... Takže opravdu kocourkov 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Nikdy jsem se Rusky neučil a nikdy bych nechtěl.  Byl jsem vychován v době, kdy nám to nikdo nepřikazoval co se musíme a nesmíme učit a mohli jsme si svobodně vybrat AJ/NJ/RU/FR.

Ale programy ať si každý sleduje jaké chce, nevidím na tom nic zlého, proto nechápu to osočování zde v této konverzaci, která se navíc zabývá "Novými stanicemi".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Můj největší problém s ruskými kanály je ten, že šíří ruskou, tedy úplně přesně Putinovu, propagandu. Pokud někdo sleduje tyto kanály kvůli filmům nebo hudbě, tak s tím problém nemám. Ale pokud je sleduje kvůli zprávám, tak to je pro mne ona pomyslná červená kontrolka, abych si na takového člověka dával pozor. Na druhou stranu, není to jenom Rusko. Maďarsko je skvělý příklad země, které se během pár let podařilo na vládě nezávislá média prakticky zlikvidovat. A veřejnoprávní média v Polsku jsou také hlásnou troubou tamní vlády a mají velký podíl na znovuzvolení Dudy tím, jakým způsobem informovala o opozičních kandidátech. Za mě je sledování takovýchto zmanipulovaných médií ekvivalentem čtení Sputniku a podobných médií a s tím problém rozhodně mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...