Přejít na obsah

Nizsi rychlost pres wifi - Technicolor


Návštěvník TSY

Doporučené příspěvky

Návštěvník TSY

Zdravim vcera byl u nas technik a dal nam novy modem do pronajmu je to technicolor od upc.

Mame ted Fiber Power 120 rychlost pres kabel je odpovidajici down. 121 up. 12,5.

Ale mam dotaz ohledne wifi ten modem ma v sobe interni wifi ale i kdyz jsem byl uplne v blozkosti modemu tak jsem nameril pres notebook 50mbps a u mobilu 20-30. Cekal jsem o neco lepsi vysledek myslim ze dosazitelna je az 70-80.

 

Jak jste na tom vy pokud mate taky tento modem?

Mam zkusit neco prenastavit? A nebo je taky moznost ze bych pouzil tp link router ktery ma externi antenu a mel jsem s nim o neco lepsi signal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych ale doporučil zapojit ten jeho Tp-link jen jako AP (výstup z modemu dát do LAN portu toho TP-Linku) a hlavně na TP-Linku vypnout DHCP. Mít dva routery a NATy za sebou je zbytečné a mohlo by to být i zdrojem obtíží, čili variantu bych zvolil podle toho které zařízení je lepší a výkonnější router.

 

To co sem popisoval má tu výhodu, že to bude v podstatě stejné jako to na co je zvyklý.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jestli je ten TP-Link nějaký z řady 3600, 4300, 4900 nebo Archer, tak bych ho rozhodně nechal i routovat a nedegradoval ho jenom na AP (ono to myslím u těchto modelů ani nejde). Ale ta rychlost kolem 50 Mbps zase není tak neobvyklá, stačí to provozovat v zarušeným prostředí a může si blahopřát, že má vůbec tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...