Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Vyřeší, ale je otázkou, proč se tím vůbec zaobírat. Vesměs přítomnost W-Free ve svým modemu nikdo ani nezaregistruje, natož aby ho to nějak omezovalo. A už vůbec ne v případě, kdy dotyčnej ten modem sám nevyužívá, tj. jestli je úplně vypnutej nebo v něm běží Wi-Free je fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

jo to jo - mě to spíš zajímalo jen ze zvědavosti. Pokud bych měl něco proti Wi-Free, tak to logicky nebudu povolovat.

Jen je mi záhadou, že mi ani nejde vypnout na modemu(Cisco 3925) wifina.

 

Ještě mi napadla situace - Jak by se UPC tvářila na to, když někdo vrátí modem a bude využívat jen Wi-Free :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A co by sis tím pomohl? Nárok na využívání Wi-Free máš pouze v případě, že seš platící zákazník UPC. Pak jako bonus může Wi-Free využívat, jinak smůla a nedostaneš se tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

YABAKA: To jen pro ty, co by chtěly ušetřit za pronájem modemu. Mělo by stačit si platit nějaký nižší tarif. Ale ověřeno to nemám. Třeba to má v podmínkách UPC nějak ošetřeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Platit si můžeš cokoliv, někdo má jenom TV nebo telefon a problém v tom nebude. Ale na druhou stranu se spoléhat na Wi-Free, když potřebuješ net, to asi taky není zrovna ideální. Vypečený soused to vytáhne ze zásuvky a... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Jasně, že pro někoho, kdo potřebuje internet k práci nebo zkrátka musí být kdykoliv online to není. Ale dovedu si představit lidi, co na občasné připojení jim to může stačit zvlášť pokud bydlí někde v paneláku, kde je Wi-Free poměrně rozšířené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Abys mohl vyuzivat wifi free musis mit internet od UPC, abys mohl sluzbu aktivovat a abys mohl mit sluzbu musis mit modem zapujcen nebo koupen, paltit sluzbu bez modemu je nesmysl a asi ani nepujde :) system UPC by asi mel problem u klient ze by nebyl naveden modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kkvapil

zdravím a mám dotaz

do tabletu Acer Iconia A3 A20 jsem instaloval ten slavný certifikát, pak si ale vše rozmyslel, wifree enchci, certifikát odinstaloval. Předtím jsem tablet zapínal jen přetahováním žádný PIN; pak jsem kvůli certifikátu musel PIN zadat, ale už ho po mě chce pořád a nemůžu se vrátit zpět na nastavení přetahováním apod. je možnost jen gesto, heslo, pin. Poradí někdo??? Jde to řešit jen resetováním do továrního nastavení? díky a omlouvám se, jestli to někdo řešil, jsem tu nový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...