Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Opravdu unikatni zalezitost. V moje upc sluzbu detekuje jako "wifi neni aktivni", v routeru vsak aktivni je. Uz tak nekvalitni wifi (bydlim v panelaku) je zamoreno unikatnim ochcanim od providera. Nikdy jsem to neodsouhlasila, jak je tedy mozne ze si neco takoveho muze upc dovolit.

Nejvyssi cas se poohlednout po jinem operatorovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Tohle je klasika, to co se ukazuje v moje UPC je účet pro tvůj přístup do Wi-Free. Modem poskytuje přístup do Wi ostatním, už se to někde psalo jestli to nechceš tak si zavolej na KC a požádej o vyřazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A připravte se na to, že Vám budou lhát, že to vypnuté je. Mně se podařilo docílit skutečného vypnutí až po třetím telefonátu a to ještě jen doma. V kanceláři mi ten nesmysl běží stále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu unikatni zalezitost. V moje upc sluzbu detekuje jako "wifi neni aktivni", v routeru vsak aktivni je. Uz tak nekvalitni wifi (bydlim v panelaku) je zamoreno unikatnim ochcanim od providera. Nikdy jsem to neodsouhlasila, jak je tedy mozne ze si neco takoveho muze upc dovolit.

Nejvyssi cas se poohlednout po jinem operatorovi.

Si to zkontroluj jednoduse vem si treba mob nech ho najit wifi v okoli pokud tam mas wi-free nalezeno tak vypni modem a sleduj zda se wi-free oznacena vypne ,pokud se vypne tak je jasny ze to mas zaply ,pokud mas v moje upc že to nemaš aktivovany a v nastaveni modemu přes web maš wi-free-ENABLED

zresetuj modem do tovarniho nastaveni /tlačitko v dírce treba dratkem drzet do restartu/ hlavně at máš puvodni heslo k modemu když ti ho dali budeš ho muset tam zadat až se budeš chtit připojit -- po restartu by se ti to nemělo už objevit že máš wi-free : takto jsem to dělal s technikem upc a je to v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník urbanb
To fakt asi jenom o jednu, protože UPC Wi-Free ti nikdo negarantuje a klidně se tak může stát, že tam bude pár stejně smýšlejících jako ty, nechají si to povypínat a budeš mít kulový. Navíc teda tím, že sis to vypnul u sebe, tak ti zmizela i možnost se připojit jinde, to jenom abys byl v obraze.

nevim , na co bych jinde poreboval wifinu venku, doma ji mam v praci taky , cestou v aute do prace asi 1km asi na nic, tel. mam nokii 6310i,nejakej internet k flat tarifu mam, ale jeste jsem ho nepouzil, do hospody kdyz jdu tak, se radeji bavim s lidmi, krom toho je tam maji taky, tak na co ?? no a jeste k tomu zrusení tarifu , kdyz jich tu mam 5 a na kazdy muze byt 5 vychazi mi to , ze by to muselo zrusit 25 lidi , a taky hromade lidi by 10M nestacilo.

no a kdyz budu nedej boze porebovat na cesty tak si koupim LTE

dobry rozbor zde

http://www.zive.cz/clanky/tyden-zive-ry ... fault.aspx

:salut:

 

Musím jen smutne konstatovat - Kotasko, Kotasku, vy jste ale v...... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Prosím o radu:

Pokud nenainstaluji nabízený certifikát od UPC a budu Wi-free používat např. na mobilu nebo notebooku - Jaké nebezpečí mi hrozí? Můžete uvést konkrétní příklady, co se může stát? Čeho bych se měl v tomto případě vyvarovat? Intenetové bankovnictví, přihlašování do mailu.... Hrozí třeba, že se mi někdo "nabourá do mobilu/notebooku přes toto připojení a může sledovat mou aktivitu, dostat se k mým datům?

Je to třeba srovnatelné se starším zabezpečením WEP? Jsem v tomto laik, ale pokud by certifikát nebyl nutný, tak bych radši používal bez toho.

 

Nevím, co tím má na mysli UPC, když tvrdí, že s certifikátem je připojení bezpečné.

 

Děkuji za objasnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...