Přejít na obsah

KONECNE HBO GO a dalsi novinky...


Jirka007

Doporučené příspěvky

nikdo nenapsal jaká bude cena za HBO HD balíček programu v HD( HBO 2 HD.HBO Comedy HD)??? Četl jsem někde ,že O2 to nebere protože si řekli o honě peněz a nechtějí zdražit ten balíček. Ta jak se tomu postaví UPC?

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 představí jako první na českém trhu řešení, které umožní sledovat živé televizní vysílání i na přenosných zařízeních. Aplikaci O2TV Go si může na své zařízení bezplatně stáhnout kdokoli. Běžným uživatelům umožní přístup k přehlednému televiznímu programu nebo O2 Videotéce s více než 1000 filmy všech žánrů.

 

Největší výhodu ovšem aplikace přinese majitelům digitální televize O2TV. Těm totiž zpřístupní živé televizní vysílání, a to až na čtyřech různých zařízeních. Na svých tabletech nebo mobilních telefonech nebudou zákazníci ochuzeni ani o oblíbené funkce Zpětné zhlédnutí a Vzdálené nahrávání. Součástí "multidevice" rodiny bude také webová stránka www.o2tv.cz, která umožní zákazníkům sledovat živé vysílání v PC nebo notebooku.

 

"O2TV Go ukončí boj o televizní ovladač v českých domácnostech! Každý člen rodiny si teď bude moct sám vybrat, kdy a kde bude co sledovat," říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností, a dodává: "Věřím, že do konce roku bude mít aplikace přes 400 tisíc stažení."

 

TAKZE O2 TO ROZHODNE BERE A K DALSI OSTUDE UPC TO BUDE NABIZET ZASE DRIV NEZ UPC.A TO I PRESTO,ZE UPC TO SLIBUJE UZ 6 LET.FAKT NECHAPU PROC TO UPC JESTE NESPUSTILO! Jirka Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho povyku pro nic. UPC bude nabízet od konce tohoto roku to samé. O2 to má dřív, protože a) je menší a b) má k tomu lépe přizpůsobenou síť. Jinými slovy to není žádné překvapení a myslím, že s tím UPC muselo počítat. Otázkou je, jak to ale bude u O2 vypadat v praxi, když i "obyčejné" HD byl u nich donedávna problém. O2 to možná má dřív, ale věřím, že UPC to bude mít více vychytané. Už jen proto, že má s Horizonem zkušenosti z jiných zemí a neustále na jeho vylepšení pracuje. A o tom, že by konkrétně tohle UPC slibovalo 6 let, nevím. V Holandsku to spustili teprve před 2 lety.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Končí mi Supreme, takže jsem komunikoval o pokračování a do konce roku by to opravdu měli prodávat. Mohl by být i rychlejší internet 360? i upload. HBO GO také. Prý i další HD kanály, že UPC si na HD zakládá; na připomínku sporu s Novou se jen zmínil, že bohužel udělali chybu, že neměli smlouvu s Novou na dodávku HD, takže když nepodepsali nové podmínky na Novu Sport, tak jim to Nova vypnula. Kanály v blízké době ale nepotvrdil (ani HBO xx HD).

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Jacku ja jsi přišel na to že UPC bude nabízet to samé?

Pokud mám já zprávy tak UPC pouze testuje nový STB,který pokud vše dopadne ma přijít na konci roku.

O službě Horizon jsem u české UPC nic konkrétního nezaslechl(pouze neurčitá prohlášení).

A už vůbec nerozumím tomu jak by Horizon měl mít něco společného s tím že se budu moc připojit na předplacenou Tv v tabletu a na mobilu kdekoliv mimo domov.(to je to co nabízí O2).

Možná se pletu,ale u UPC to že se něco testuje ještě neznamená že to opravdu zařadí,už kvůli neustálému úbytku zákazníků digi.Tv a u hodně přechod na analog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Milé UPC kde je Horizon do smartphonů a tabletů ? To je služba, kterou chci. A né že to bude v nějaké šit kvalitě, pěkně HD chci na founu :jocolor::santa::jocolor: A udělejte na to samostané vlákno. Nějaké settop boxy to už dnes nikoho nezajímá, přijímání tv přes Founy a tablety zajímá každého. :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem telefonicky mluvil s HBO,ktere mi sdelilo,ze dve smlouvy s UPC se dokoncuji.Prvni smlouva umozni nam zakaznikum konecne mit HBO GO a druha smlouva nam zajisti HBO 2 HD,HBO Comedy HD a Cinemaxy v HD.Bude to pry nejdele v radu tydnu ale odmitli mi sdelit,proc s jinymi to podepsali drive a u UPC to trva dele.A tak se s Vami o tuto informaci hned podelim.Nyni uz me jen zajima kdy se vrati HD kanaly Novy a objevi se setobox Horizon,ktery nahradi ten vrak Kaon a jsem opravdu spokojen.Jirka Usti nad Labem :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...