Přejít na obsah

KONECNE HBO GO a dalsi novinky...


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fabiak

Souhlas, UPC je nejhorší způsob jak komunikovat do B2C. Kdyby poradna, kterou stejně dělá externí firma byla utnuta, naopak to efekt zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Souhlas, UPC je nejhorší způsob jak komunikovat do B2C. Kdyby poradna, kterou stejně dělá externí firma byla utnuta, naopak to efekt zlepší.

Taky musím souhlasit, i s tím utnutím poradny, protože to jedna jako poradna vůbec nefunguje, druhák informace, které tam poskytují jsou naprosto tristní a často nepravdivé. Jejich včerejší vytrvalé tvrzení, že Wimbledon bude vysílat Eurosport... jen jsem nevěřícně kroutil hlavou, že ani takovou informaci si nejsou schopni ověřit, dříve než ji vypustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný den Jirko,

přesně jak píšete, tyto nové HD programy od HBO plánujeme spustit v průběhu června. Pevně věřím, že budete s jejich zařazením spokojen. Uvedený termín se nicméně netýká služby HBO GO.

Honza B., UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Asi se fakt čeká na ten Horizon, kterej dřív než v září nebude. Taky mi to hlava moc nebere, ale nejspíš to tak bude.

 

Proboha co je to za nesmysl, proč by se čekalo na ten horizont.... ke sledování mi stačí internetové připojení a nebo widget v televizy.... na to nemusím mít horizont....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Já jsem se ted dozvěděl na poradně, že o tuto službu taky "mají zájem" jako ostatně "mají zájem" o znovuzařazení programů nova sport atd, a dalších. Takže opravdu musím konstatovat, že UPC ujel vlak a tahle firma jde do kopru...... Uvedu jeden ilustrativní příklad : Discovery zveřejní v březnu že od dubna spustí Discovery Extra a od 1.4 ho např. O2 nabízí .... Čím to asi je, že po zveřejnění za necelý měsíc ho konkurence zařazuje a místo toho UPC vyjednává, ladí, testuje, připravuje, ale skutek utekl, ještě se někdo diví, proč berou lidi roha od UPC ... já tedy ne......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fabiak: I to je možné. Ale spíš to podle mě bude tak, že to chtějí spustit v ten podzim, jen nevědí přesně jak a kdy.

 

@c12345: Já se taky nedivím. Udělal bych to samé. Nemůžu si ale stěžovat. S internetem jsem jak do rychlosti tak stability spokojen a co se programů týče, nikdo jiný mi v mé lokalitě nenabídne lepší poměr cena/výkon. A leč to říkám nerad, je to bohužel tak. Přesto souhlasím, že komunikace s touhle firmou za nic nestojí a že jejich pohotovost co se nových kanálů a služeb týče se za poslední rok velice zhoršila. Kdyby neměli tak velké pokrytí, byli by už v (Y). Oni jsou už teď, ale ještě se s tím nechá něco dělat a není to ještě tak vidět. Na druhou stranu, nic moc mi už v nabídce nechybí - HBO v HD budou a pokud pominu dejme tomu ještě nějakých 5-10 stanic, je tam v podstatě všechno.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...