Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník
upscale F1 na Fanda HD se s tou interpolaci moc nepovedl teda

 

no nejen upscale, ale nějak to nedávají s deinterlace a jsou všude vidět roztrhané řádky ... to už je lepší se dívat na SD verzi s jejich úžasným 3 Mbit/s bitratem, taky by to mohly v UPC zlepšit aby SD nebylo tak tragické, když už nemají koukatelný HD upscale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tentokrát jsem F1 dal na 22" monitoru u PC. Když jsem na TV (40") viděl to nezvládnuté řádkování, tak jsem jí po 10 minutách vypnul. Škoda, Po dlouhé době to vypadalo, že to mohl být zajímavý závod, kdyby se na to dalo dívat.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No třeba se po tomto průšvihu stane to co bych si maximálně přál. A to, že mi UPC nabídne výběr TV stanic, které chci sledovat a o které mám zájem a ty bych si zaplatil. A ne celé portofilio stanic, o které nestojím a musím za ně platit. V mém případě by to byla komplet ČT v HD, sportovní TV v HD a HBO HD. Nestojím o hudební, slovenské, zpravodajské, AXN a já nevím co ještě všechno tam mám (Klasik). Zrovna tak nestojím o Novu, Primu a jejich klony. Tak takto by se mi to líbilo. A myslí, že bych na tom finančně vydělal ? Nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

...týýýýýýýjo,jak ten čas letí,dneska už je to tejden,co se tady spousta lidí skoro hroutila kvůli zrušeným nováckým HD programům...no ale tejden pryč a o tom co je nového ani vidu,ani slechu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...