Přejít na obsah

Výpadky ve Zlíně a jeho okolí


Návštěvník dmnc

Doporučené příspěvky

Zdravím uživatele UPC v Otrokovicích, poslední dobou se nějak množí výpadky internetu. Zatím to bylo v noci nebo během dopoledne/odpoledne, po příchodu z práce svítí modem jak vánoční stromeček až na online.... Po resetu naběhne bez problémů, ale během 14 dnů je to snad už 4 případ.

 

Má někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes prvně v Otrokovicích na Smetanově ulici. Rychlost připojení 1kB/s. Jinak s tím nebyly problémy. Trvá to dnes, 22.2.08 asi od 13h a nyní v 17 je rychlost stále malá :(

 

Restart modemu nepomáhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Poslední měsíc mám denně nepravidelné výpadky internetu v délkách 10 až 40 minut někdy i vícekrát v jednom dni.

Má někdo v této lokalitě (IP 89.102.175.xxx) stejný problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník podant
Poslední měsíc mám denně nepravidelné výpadky internetu v délkách 10 až 40 minut někdy i vícekrát v jednom dni.

Má někdo v této lokalitě (IP 89.102.175.xxx) stejný problém ?

Upřesnění lokality: Zlín, Jižní svahy, ul. Křiby a okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

No ve Zline vznikne alternativa. Od 1. 7. by tam mel byt Netbox, ktery podepsal smlouvu o spolupraci s Avonetem. Do konce roku pocitaji s pripojenim 8000 domacnosti.

 

Btw. podobny projekt v Plzni Inelia, je uplne u ledu, kdy Cupera (byvaly majitel Netboxu) nasliboval hory doly a pak zdrhl od rozdelene prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník podant
No ve Zline vznikne alternativa. Od 1. 7. by tam mel byt Netbox, ktery podepsal smlouvu o spolupraci s Avonetem. Do konce roku pocitaji s pripojenim 8000 domacnosti.

Tato alternativa je zde skutečně reálná a lákavá (3072/1024 kb/s za 298 Kč/měsíc po optické síti). Zatím je to smlouva na 12 měsíců se zvýhodněnou cenou, ovšem i kdyby po uplynutí tohoto roku měla být smlouva změněna podle normálního ceníku Netboxu (3072/256 kbps za 425 Kč, nesdílené připojení bez FUP) bude to stále výhodnější než UPC Start. V současné době, jak jsem měl možnost sledovat, jsou prováděny dokončovací práce na síti . Předpokládám, že k hlavnímu nárustu přípojek dojde až ke konci roku až počasí zabrzdí práce venku.

 

Pokud jde o výpadky internetu zdá se, že se konečně technikům podařilo tento problém odstranit (již týden jsem neměl žádný výpadek). Letošní rok to byl druhý problém, který jsem s internetem UPC měl a v obou případech trvalo odstranění problému víc jak čtvrt roku od nahlášení závady. Rozhodně si nepředstavuji servis tak, že v případě problému s provozem přípojky budu měsíce tiše a trpělivě čekat až se k tomu servis dostane. Je to pro mne pádný důvod k přechodu k jinému poskytovateli, zvláště když možnosti s lepšmi podmínkami jako u UPC tady dnes již jsou.

 

Od 1.10.08 tarif Netbox Optimum zvýšen na 4096/1024 kb/s za 298 Kč - nesdílené, bez omezení dat, po optické síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes ráno nejede od UPC nic, asi je zaskočilo počasí. Podobné výpadky při špatném počasí tu už byly...

 

Jen tak mimochodem, jsem opravdu slepý nebo je číslo na kontaktní centrum na webu UPC opravdu skryto před zraky možných potížistů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...