Přejít na obsah

Výpadky ve Zlíně a jeho okolí


Návštěvník dmnc

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE

Jo, jenomze vetsinou to pise "DHCP Warning..."

Tentokrate to psalo "DHCP Failed...." (videl jsem tuhle hlasku osobne poprve....)

Navic v okne status na modemu ( http://192.168.100.1 ) mi to vzdycky viselo na 4. radku ( Establish IP Connectivity using DHCP )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Může se jednat o chybný pokus modemu o získání jeho IP adresy z hlavního DHCP serveru, který přiděluje tyto adresy pod určitou HFC MAC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Ovec: Taky spokojenost a vypadky jen ty ktere jsou ohlašeny.... Doporučuji zavolat na kontakt centrum a řict co a jak protože to dela jen u tebe. Jak je vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vazeny zakazniku,

 

dekujeme za upozorneni, technik na miste provedl vymenu zarizeni a vse by jiz

melo byt v naprostem poradku. Prosim o overeni i z Vasi strany. Dekuji za

spolupraci.

 

a vsechno klape jako hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

dneska se mi stala zajímavá věc. ráno sem se chtěl připojit na net, ale nějak se nechtěla přiřadit dynamická adresa, tak nevím jesli je problem u mě , nebo u karnevalu, každopadně sem nahodil starý dobrý IP který mam ve starý smlouvě, a funguju normalně, akorat teda nemam veřejný IPko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych se zeptat, mam tarif T3M ale dneska jsem pustil SpeedTest a napsalo me to rychlost jenom 768kB/s nevi nekdo cim to muze byt ? Uvidim zitra, jestli to pojede uz normalne, ale zajimalo by me, jak se tohle muze stat, thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i turbo 3M je správná rychlost: 375KB/s to co si napsal je ale nejspiš překlep a myslel si 768kb/s a to je dost moné vytíženým uploadem .

 

edit: speedtesty kecaj kraviny , tim moc neotestuješ spíš začni tahat nakej velkej soubor z kvalitního zdroje a koukni jakou rychlostí stahuješ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...