Přejít na obsah

Výpadky ve Zlíně a jeho okolí


Návštěvník dmnc

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Během dneška 23.11 bude docházet k častým výpadkům Zlína a jeho okolí (tjn Otrokovice, atd.)

 

Pravděpodobná příčina: Optimalizace topologie IP sítě :)

 

Update: Ve výše uvedené lokalitě probíhá změna IP adres hlavních zařízení (CMTS, NAT routery)

viz. http://mapa.karnevalzone.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bohužel totální výpadek přišel ve chvíli, kdy jsem měl skvěle rozehraný turnaj v pokeru - jenže místo dolárků jsem mohl jen bezmocně sledovat jak mi nefunguje net. Když už se na Karnevalu něco posere, tak pokaždé v tu nejméně vhodnou dobu, to jsem už vysledoval - nemá mě to rádo... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem to netušil - a i kdybych to tušil tak to prostě neovlivním, oni by ten turnaj kvůli mi nepřesunuli :-( Snad to tedy bude na delší dobu poslední fatální zádrhel, chválím Karneval kde můžu a beru, že občas se tohle stát může. Hmmm a co přinese ten větší počet těch CMTS? Pro mne jako zákazníka, nebo je to jenom kvůli rostoucímu počtu klientů Karnevalu tady v okolí? Nebo to bude znamenat, že nyní již nebude aktuální stahování ze zlínského hubu bez započtení do limitu? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Hlavně má CMTS, které používá Karneval (typ nebudu uvádět) určitý "doporučený" počet uživatelů, který není příliš dobré přesahovat. Jako každá ostatní CMTS!

 

Alespoň Karneval má snahu tyto věci řádně kontrolovat a o rozmístění uživatelu na určité CMTS a následně jeho upstream vede své studie!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...