Přejít na obsah

Sleva na internet


Návštěvník Novotak33

Doporučené příspěvky

Návštěvník Novotak33

Ahoj lidi, bude mi končit roční sleva na internet FP30 za cenu 386,-kč i s modemem. Volal jsem na UPC, tam mi nabídli jen FP40 za 500 + 50 za modem, což jsem odmítl, tak mi řekli, že se do 5-ti dnů ozvou, zatím nic, tak se chci zeptat na co se člověk může připravit ? Dá se vydupat to nové FP40 dejme tomu do 400,-kč i s pronájmem modemu ? Nebo alespoň to FP30 za stejnou cenu je dnes reálné nebo ne ? Už jsme u UPC druhým rokem (první za 350 i s modemem), vím, že to nemá zrovna moc valnou hodnotu :D . Rád bych tady zůstal, jsem spokojen, ale nechci platit 500, zase tolik ten net nevyužívám, alternativa je tady pouze v podobě Wifi, optika se stále jen chystá.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Novotak33

Děkuji Marek-26 ;-) . Právě volali a nabídli to samé. Tzn 370,-kč za 40/4 s pronájmem modemu, (300 internet, 70 modem), věrnostní sleva na dva roky, prý se to dá v pořádku vypovědět, jen se doplácí počet měsíců již využitých krát 200,-kč věrnostní slevy, kterou mi každý měsíc uplatnili. Nabídku jsem přijal, díky za pomoc ;-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Novotak33

NN, na to jsem se neptal, on se mě nejdříve vyptával, jak net využívám, tak jsem mu to vylíčil a pak z něho vypadlo toto ;-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Ahoj, zeptal bych se jestli má cenu volat na UPC jestli by ten tarif 40M s 2 ročním závazkem nabídli i výměnou za 5+ s tím se modem už mám vlastní takže za 300 měsíčně.

 

_____________

Sent from LT22i using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Novotak33

No, když volal mě, tak jsme se bavili o tom, jak internet využívám a když jsme se už dostali k možným nabídkám, tak sám mi řekl, že prý 10Mbit mi nabízet nebude, že to bude pro mne málo, takže tu desítku asi nezavrhují, třeba by se dala dostat se slevou, musíš to zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

takže nabídka z UPC v rámci retence, je podpis smlouvy na 2 roky:

 

- 40 Mbit za 300,- Kč + 70,- Kč wifi router, pokud někde nechce router kupovat, tak výměna je ZDARMA

- 120 Mbit 449,- Kč + 70,- Kč wifi router,

 

Takže tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Kterou variantu internetu jsi vzal? Modem jsi koupil nebo platíš pronájem? Je nějaká výhoda, která převáží při tom rozhodování o odkoupení modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

vzal jsem ten za 520,- Kč, modem zatím odkupovávat nebudu, nejdřív si ho chci ošahat, jaký bude jeho provoz. Modem lze kdykoliv odkoupit tak, že technik doveze nový a běží 2 letá záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...