Přejít na obsah

Sleva na internet


Návštěvník Novotak33

Doporučené příspěvky

Návštěvník graver

Roční slevu jsem měl taky, bohužel mi nějak vypadla z hlavy ta lhůta, takže když jsem dostal vyúčtování na plnou cenu, volal jsem na hotline ohledně vysvětlení. Toho se mi dostalo, spolu s informací, že lhůty na tyto slevy neprodlužují :salut: . Přesto mi chlapec slíbil, že mě přepojí na "příslušné oddělení" - a zavěsil. Takže další telefonát, tentokrát ohledně zrušení smlouvy. Přislíbeno předání požadavku na další "příslušné oddělení" s tím, že mě ještě možná bude někdo kontaktovat. Požádal jsem, jestli by ten kontakt nemohl následovat co nejrychleji, protože na ukončení smlouvy spěchám (vím, že běží výpovědní lhůta od prvního dne následujícího měsíce od podání výpovědi, ale jedna z možností, které mám, je časově omezená). To mi sice neslíbil, leč dodržel - za několik minut jsem dostal mail s instrukcemi pro ukončení smlouvy :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No místo retence a pak následného rozčarování za rok nebo za dva, když se ceny vrátí zase na normál je přece možné vyplnit formulář na internetu a přejít na výhodnější věrnostní tarif. Bez retence. Je to opravdu změna tarifu, je to okamžitě a nic se neplatí navíc .... Poplatek za výměnu mohou odpustit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzal jsem ten za 520,- Kč, modem zatím odkupovávat nebudu, nejdřív si ho chci ošahat, jaký bude jeho provoz. Modem lze kdykoliv odkoupit tak, že technik doveze nový a běží 2 letá záruka.

... no nevím, jestli je výhodný kupovat modem za dva litry se zárukou dva roky. Co když se pak pokazí? pokud umím počítat, tak 70 x 24 to je méně než cena modemu a kdoví co za dva roky (zvlášť u UPC) bude ... Pokud je zařízení v pronájmu, je záruka po celou dobu používání ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Zdá se mi to stále moc drahý. Asi přejdu na Jhcomp. Internet+kabelová televize za 380 kaček. Mají tam i programy, které UPC nemá (Doma, Markíza HD, Film europe SD, Kino Cs, doku Cs, muzika Cs..) + internet 100 Mbps + iptv pro členy. Internet první 3 měsíce zdarma (půl roku, když řeknu, že přecházím od UPC), WIFI router zdarma, přípojka zdarma.

 

http://www.jhcomp.cz/dtv-programova-nabidka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

Ta jihočeská nabídka je super.

 

vzal jsem ten za 520,- Kč, modem zatím odkupovávat nebudu, nejdřív si ho chci ošahat, jaký bude jeho provoz. Modem lze kdykoliv odkoupit tak, že technik doveze nový a běží 2 letá záruka.

... no nevím, jestli je výhodný kupovat modem za dva litry se zárukou dva roky. Co když se pak pokazí? pokud umím počítat, tak 70 x 24 to je méně než cena modemu a kdoví co za dva roky (zvlášť u UPC) bude ... Pokud je zařízení v pronájmu, je záruka po celou dobu používání ...

 

kupovat ho určitě nebudu, navíc mi dali starší EPC 3925 a stojí za prd, mám mikro výpadky a dnes ráno jsem ho musel restartartovat, což se mi se starým modemem nikdy nestalo. Napsal jsem jim , ať mi ho vymění za technicolor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Novotak33

Lidi mám dotaz, přišla smlouva na ten tarif FP40, ale ve smlouvě je uvedeno, že se jedná o slecu 33,18% na 24 měsíců, to souhlasí, ale co když v průběhu "závazku" zvýší ceníkovou cenu za tenhle tarif, bude se to potom stále počítat dle starého ceníku nebo podle nového ? Ve staré smlouvě (retence) jsem měl uvedeno 299,-kč na 12 měsíců za FP30. Budu tam asi v pondělí volat a poptám to, spíš mě zajímá, jestli to někdo už neví. Možná panikařím zbytečně, ale raději odejít hned. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

to NovoKOKOT33: ano odejdete hned, urcite na Vas chteji prespsat nejaky podvod, dejte pozor aby jste se nedostal do situace bileho kone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Novotak33

aaaflirtiku, uklidni se, slušně jsem se zeptal, nikdo na tyhle výlevy není zvědavý ;) .

Tomus, díky za reakci, jen mě to tak napadlo, tak se raději zeptám, než abych něco podepsal a pak na to doplatil, pokud se Vám tedy otázka zdála nemístná, tak se za ní omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

pokud se neco zmeni tak je pravo to ukoncit. Naposled byla u upc velka zmena co se zacalo platit za modem. Jina situace to je. Z historie upc nemeni cenu tarifu, vymyslej vzdy novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...